РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда «Літаратурная рэгата» для 7 класа (12.04.2019 г.): вынікі і аналіз рашэнняў

алімпіяда дыстанцыйная

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Літаратурная рэгата» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 12.04.2019 г., пераможцамі сталі:

1. Мельнікава Вольга, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Вольга можа спампаваць тут

2. Клубаева Яўгенія, ДУА «Сярэдняя школа № 35 г. Магілёва». Свой дыплом Яўгенія можа спампаваць тут

3. Харытоненка Віялета, ДУА»Камунараўская сярэдняя школа Буда-Кашалеўскага раена» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Віялета можа спампаваць тут.

4. Манкевіч Раман, ДУА «Сярэдняя школа №4 імя В. Маркелава г. Гомеля». Свой дыплом Раман можа спампаваць тут.

5. Галубковіч Алена, ДУА «Навіцкавіцкая сярэдняя школа». Свой дыплом Алена можа спампаваць тут.

6. Хальпукова Дарына, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва». Свой дыплом Дарына можа спампаваць тут

7. Бартноўская Вольга, ДУА»Сярэдняя школа №4 імя В. Маркелава г. Гомеля”. Свой дыплом Вольга можа спампаваць тут

8. Шымялевіч АрцёмДУА «Доцішская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці.  Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

9. Крукава Ангеліна, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.

10. Партненка Арцем, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілева». Свой дыплом Арцём можа  спампаваць тут.

11. Самусева Варвара, ДУА «Сярэдняя школа №13 г.Оршы». Свой дыплом Варвара можа  спампаваць тут.

12. Ціханава Таццяна, ДУА “Сярэдняя школа №32 г.Бабруйска”.  Свой дыплом Таццяна можа спампаваць тут

13. Бендзянкова Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа № 35 г. Магілёва». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

14. Васільева Паліна, ДУА «Сухарэўскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад-сярэдняя школа імя Ю.М. Двужыльнага. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут

15. Шчэрбакоў Аляксандр, ДУА «Сухарэўскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад — сярэдняя школа імя Ю.М.Двужыльнага» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць тут

 

Другое месца заваявалі:

1Ларына Дар’я, ДУА «Заеліцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад — сярэдняя школа». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

2. Чурсіна Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска». Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут

3. Карняйчук Віялета, ДУА “Сярэдняя школа №32 г.Бабруйска”. Свой дыплом Віялета можа спампаваць тут

4. Султанаў Максім, ДУА «Сухарэўскі ВПК яслі-сад-сярэдняя школа імя Ю.М.Двужыльнага» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Максім можа спампаваць тут

 

Трэцяе месца занялі: 

1. Шаляпенка Аліна, ДУА «Забялышынская сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Аліна можа спампаваць тут

2. Бакшук Юлія, ДУА «НПК Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Юлія можа спампаваць тут

3. Туркевіч Аксана, ДУА «Ракітненская яслі-сад-базавая школа». Свой дыплом Аксана можа спампаваць тут

4. Дудзінскі Кірыл, ДУА «Субацкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад — сярэдняя школа». Свой дыплом Кірыл можа спампаваць тут

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Сухоева Анастасія, ДУА «Дзітвянская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Клімава Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа № 4 імя В.Маркелава г. Гомеля» (спампаваць).

 

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *