РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Арфаграфічны карагод» для 6 класа (09.12.2017 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Арфаграфічны карагод» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 09.12.2017 г., пераможцамі сталі:

1. Ягор Ахрамовіч, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва». Свой дыплом Ягор можа спампаваць тут.

2. Алена Галубковіч, ДУА «Навіцкавіцкая сярэдняя школа». Свой дыплом Алена можа спампаваць тут.

3. Вікторыя Савіч, ДУА «Поразаўская сярэдняя школа». Свой дыплом Вікторыя можа спампаваць тут.

4. Зяцькоў Даніла, ДУА «Гарбавіцкі  ВПК ДС-СШ». Свой дыплом Даніла можа спампаваць тут.

Другое месца падзялілі:

1. Ванеева Анастасiя, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргонi» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

2.Сафонаў Вадзім, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва». Свой дыплом Вадзім можа спампаваць тут.

3. Сінкевіч Ілья, ДУА «Беняконская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ілья можа спампаваць тут.

4. Ангеліна Чэчат, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.

5. Ксенія Латош, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні». Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

6. Новікава Ірына,  ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва». Свой дыплом Ірына можа спампаваць тут.

7.  Ганна Бараноўская, ДУА «Поразаўская сярэдняя школа». Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут.

8. Уладзіслаў Вароніч, ДУА «Ракітненская яслі-сад — базавая школа». Свой дыплом Уладзіслаў можа спампаваць тут.

9. Гаравы Дан, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва». Свой дыплом Дан можа спампаваць тут.

10. Сульжыцкая Паліна, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.


Трэцяе месца занялі: 

1. Глякоўская Мілана,  ДУА «Поразаўская сярэдняя школа». Свой дыплом Мілана можа спампаваць тут.

2. Нікалашына Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа №32 г. Магілёва». Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

3. Уласевіч Мікіта, ДУА «Гімназія №2 г. Слуцка» Мінскай вобласці. Свой дыплом Мікіта можа спампаваць тут.

4. Мацуткевіч Дзмітрый, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць тут.

5. Шацько АрсенійДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Арсеній можа спампаваць тут.

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Шыдлоўскі Кірыл, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Казлоў Раман, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва» (спампаваць).

Герман Бабровіч, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці (спампаваць). 

Несцяровіч Дар’я, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва» (спампаваць).

Міхальчэнка Крысціна, ДУА»Каменскі ВПК дз/с-СШ» (спампаваць).

Дзмітрый Супрановіч, ДУА «Сярэдняя школа №18 г. Пінска» (спампаваць).

Ботвіч Дзіяна,  ДУА «Поразаўская сярэдняя школа»  (спампаваць).

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Вынікі Валерыі Якаўлевай, ДУА «Каменскі ВПК л/с — сярэдняя школа» не залічаны з-за шматразовага выканання заданняў. 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Імя і прозвішча УА Вобласць, раён Колькасць правільных адказаў % выканання Месца
Вікторыя Савіч Поразаўская СШ Гродзенская вобласць, Свіслацкі раен 52 97,2 1
Зяцькоў Даніла ДУА «Гарбавіцкі  ВПК ДС-СШ» Чавускі раён, Магілёўская вобласць 50,5 94,39 1
Ягор Ахрамовіч ДУА»сярэдняя школа №32″ г.Магілёў 50 93,46 1
Алена Галубковіч Навіцкавіцкая сярэдняя школа Камянецкага раёна Камянецкі раён Брэсцкая вобласць 49,5 92,52 1
Ксенія Латош ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенская вобласць 48 89,72 2
Сафонаў Вадзім ДУА»Сярэдняя школа №32″ г. Магілёў 47,5 88,79 2
Ванеева Анастасія Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні Гродзенская 47 87,85 2
Сінкевіч Ілья Беняконская сярэдняя школа Воранаўскі раён Гродзенская вобласць 47 87,85 2
Новікава Ірына Аляксандраўна ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва» Магілёў 46,5 86,92 2
Ганна Бараноўская Поразаўская СШ Гродзенская вобласць, Свіслацкі раён 46,5 86,92 2
Уладзіслаў Вароніч ДУА «Ракітненская яслі-сад — базавая школа» Брэсцкая, Лунінецкі 46 85,98 2
Ангеліна Чэчат Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён 44,5 83,18 2
Гаравы Дан  ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва» Магілёў 44 82,24 2
Таня Школа Мінск 43,5 81,31 б/м
Паліна Сульжыцкая Сярэдняя школа 7 г.Смаргоні Гродзенская вобласць, Смаргонскі раён 43 80,37 2
Мілана Глякоўская Поразаўская СШ Гродзенская вобласць Свіслацкі раён 42,5 79,44 3
Нікалашына Ксенія ДУА «Сярэдняя школа №32 г. Магілёва» Магілёў 41,5 77,57 3
Шацько Арсеній ДУА “Сярэдняя школа № 7 г. Смаргоні” Гродзенская вобласць, Смаргонскі раён 39,5 73,83 3
Фелькіна Настасся (8 клас) Брынёўскі д\с-СШ Гомельская вобласць, Петрыкаўскі раён 39 72,9 б/м
Мацуткевіч Дзмітрый Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні Гродзенская вобласць, г.Смаргонь 38,5 71,96 3
Мікіта Уласевіч ДУА «Гімназія №2 г. Слуцка» Мінская вобл., г. Слуцк 38 71,03 3
Валянцiна СШ 7 Смаргонь 36,5 68,22 б/м
Шыдлоўскі Кірыл Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні Гродзенская вобласць 36,5 68,22 Серт.
Казлоў Роман ДУА «Сярэдняя школа 32 г.Магілёва» Магілёў 36 67,29 серт.
Несцяровіч Дар’я ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва» Магілёў 35,5 66,36 серт.
Бабровіч Герман ГУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенская вобласць 34,5 64,49 Серт.
Міхальчэнка Крысціна ДУА»Каменскі ВПК дз/с-СШ» Чавускі 34,5 64,49 Серт.
Дзмітрый Супрановіч ДУА сярэдняя школа №18 г. Пінска Брэсцкая вобласць, Пінскі раён 30 56,07 Серт.
Ботвіч Дзіяна Поразаўская СШ Гродненская , Свіслацкі 29 54,21 Серт.
Лізавета Сяргееўна ДУА»Сярэдняя школа №32 г.Магілёва» Магілёў 28 52,34 б/м
Аляксандра Партнова Сярэдняя школа №7 Гродзенская вобл. Смаргонь 26,5 49,53

Дзякуй за ўдзел!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *