РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Арфаграфічны карагод» для 7 класа (07.12.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Арфаграфічны карагод» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 07.12.2018 г., пераможцамі сталі:

1.Манкевіч Раман, ДУА «Сярэдняя школа №4 імя В. Маркелава г. Гомеля». Свой дыплом Раман можа спампаваць тут

2. Мартынава Святлана, ДУА «Сярэдняя школа №33 г.Магілёва». Свой дыплом Святлана можа спампаваць тут

 

Другое месца заваявалі:

1. Бартноўская Вольга, ДУА «Сярэдняя школа №4 імя В. Маркелава г. Гомеля». Свой дыплом Вольга можа спампаваць тут

2Бакшук Юлія, ДУА «НПК Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Юлія можа спампаваць тут

3. Ныркова Ганна, ДУА «Сярэдняя школа № 35 г. Магілёва». Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут

4. Верас Вікторыя, ДУА «Сярэдняя школа № 35 г. Магілёва». Свой дыплом Вікторыя можа спампаваць тут

5. Цернавы Дзмітрый, ДУА «Хорская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць тут.

6. Волкаў Аляксандр, ДУА «ВПК  Хвінявіцкі дзіцячы сад — сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць тут

7. Iрванцова ТаццянаДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Таццяна можа спампаваць тут

8. Чурсіна Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска»Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут

9. Хальпукова Дарына, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва». Свой дыплом Дарына можа спампаваць тут

10. Шымялевіч Арцём, ДУА «Доцішская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці.  Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

11. Чэчат Ангеліна,  ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці.  Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.

12. Ждан Марыя, ДУА «Гімназія №3 г.Пінска» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Марыя можа спампаваць тут.

13. Вароніч Уладзіслаў, ДУА «Ракітненская яслі-сад — базавая школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Уладзіслаў можа спампаваць тут.

14. Cапранькова Валерыя, ДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут

 

Трэцяе месца занялі: 

1. Бендзянкова АнастасіяДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

2. Сульжыцкая Паліна, ДУА «Гімназія г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Кір’янава Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №1 г. Гомеля» (спампаваць).

Грамыка Валянціна, ДУА «Сярэдняя школа №1 г. Гомеля» (спампаваць).

Баброў Дзмітрый, ДУА » ДУА «Ракітненская яслі-сад — базавая школа» Брэсцкай вобласці (спампаваць).

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

За арфаграфічныя памылкі ў рэгістрацыі асобныя вучні панізілі свой агульны бал (гл. у табліцы)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *