РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Арфаграфічны карагод» для 8 класа (14.12.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Арфаграфічны карагод» для 8 класа, якая прайшла на нашым сайце 14.12.2018 г., пераможцай стала:

Агеенка Святлана, ДУА «Сярэдняя школа №35 г. Магілёва». Свой дыплом Святлана можа спампаваць тут.

 

Другое месца заваявалі:

Русялевіч Віялета, ДУА»Доцішская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Віялета можа спампаваць тут

Сімаковіч Аляўціна, ДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілёва». Свой дыплом Аляўціна можа спампаваць тут.

Кавалева Галіна, ДУА «Сярэдняя школа №1 г.Ветка». Свой дыплом Галіна можа спампаваць тут.

Каўганаў Максім, ДУА «Сярэдняя школа №35 г. Магілёва». Свой дыплом Максім можа спампаваць тут.

Валчкова Юлія, ДУА «Сярэдняя школа №35 г. Магілёва». Свой дыплом Юлія можа спампаваць тут.

Казлова Алена, ДУА «Сярэдняя школа №33 г.Магілева». Свой дыплом Алена можа спампаваць тут.

 

Трэцяе месца занялі: 

1. Паўховіч Анастасія, ДУА «Галынкаўская СШ» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

2. Цернавы Дзмітрый, ДУА «Хорская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць тут.

3. Малашонак Ульяна, ДУА «Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ульяна можа спампаваць тут.

4. Каржова Яўгенія, ДУА «Гарбавіцкі ВПК дзіцячы сад — сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Яўгенія можа спампаваць тут.

5. Сцепанчук Карына, ДУА «Князеўская СШ» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Карына можа спампаваць тут.

6. Шалястовіч КсеніяДУА «Князеўская СШ» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Мазець Дар’я, ДУА «Князеўская СШ» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Палубок Ксенія, ДУА «Князеўская СШ» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Калянчук Галiна, ДУА «Князеўская СШ» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Іванчыкава Кацярына, ДУА «Сярэдняя школа №35 г. Магілёва» (спампаваць).

Грамыка Валянціна, ДУА «Сярэдняя школа №1 г. Гомеля» (спампаваць).

 

Окрут Ганна не атрымае дыплом з-за недакладнай рэгістрацыі (не ўказана назва ўстановы адукацыі). 

 

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

№п/п
Імя і прозвішча
УА
Вобласць, раён
Клас
Колькасць правільных адказаў
Працэнт правільных адказаў (%)
Месца
1.
Окрут
Ганна
Магілёўская
8″а»
76
93,83
б/м
2.
Агеенка Святлана
Сярэдняя школа №35
г.Магілёў, Ленінскі р-н
8 “Г„ клас
76
93,83
1
3.
Каўганаў Максім
Сярэдняя школа №35
Магілёўская вобласць, Ленінскі раён
8 Г
72,5
89,51
2
4.
Кавалёва Галіна Іванаўна
Сярэдняя школа №1 г.Ветка
г.Ветка
8 Б
72
88,89
2
5.
Русялевіч Віялета
ДУА»Доцішская сярэдняя школа»
Гродзенская, Воранаўскі
8
71
87,65
2
6.
Валчкова Юлія
Сярэдняя школа №35
Магілеў
8 «Г»
70
86,42
2
7.
Сімаковіч Аляўціна
ДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілёва
Магілёў
8 «А»
69
85,19
2
8.
Казлова Алена
Сярэдняя школа №33 г.Магілева
Г.Магілёў
8
67
82,72
2
9.
Цернавы Дзмітрый
Хорская сярэдняя школа
Брэсцкая, Столінскі
5
63,5
78,4
3
10.
Паўховіч Анастасія
Галынкаўская СШ
Гродзенская, Зэльвенскі
8
63,5
78,4
3
11.
Ульяна Малашонак
ДУА»Гімназія г. Быхава
Магілёўская вобласць Быхаўскі раён
8″А»
63
77,78
3
12.
Каржова Яўгенія
ДУА «Гарбавіцкі ВПК ДС-СШ»
Магілеўскі, Чавускі
8
62
76,54
3
13.
Карына Сцепанчук
Князеўская СШ
Гродзенская вобласць,Зэльвенскі раён
8 клас
59,5
73,46
3
14.
Шалястовіч Ксенія
Князеўская СШ
Гродзенская, зельвенскі
8
57
70,37
3
15.
Дар’я Іванаўна Мазець
Князеўская сярэдняя школа
Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён
8
55,5
68,52
серт.
16.
Іванчыкава Кацярына
Сярэдняя школа 35
Ленінскі раён,Магілёўская вобласць
8″г» клас
50,5
62,35
серт.
17.
Грамыка Валянціна
ДУА «Сярэдняя школа 1 г. Гомеля»
Гомельская вобласць, Навабеліцкі раен
7
47,5
58,64
серт.
18.
Калянчук Галiна
Князеўская СШ
Гродзенская вобласць , Зэльвенскі раён
8
45
55,56
серт.
19.
Палубок Ксенія
Князеўская сярэдняя школа
Гродненская вобласць,Зэльвенскі раён
8
45
55,56
серт.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *