РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Арфаграфічны карагод» для 8 класа (16.12.2017 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Арфаграфічны карагод» для 8 класа, якая прайшла на нашым сайце 16.12.2017 г., пераможцай стала:

Юлія Лобач, ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Юлія можа спампаваць тут.


Другое месца падзялілі:

1. Зуба Валерыя, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва».  Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.

2. Саўчанка Дар’я, ДУА Гімназія г. Быхава. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

3. Цэйкала Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва».  Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.


Трэцяе месца занялі: 

1. Валерыя Сокалава, ДУА «Сярэдняя школа № 20 г.Магілёва». Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.

2. Рэбкавец Алена, ДУА «Сярэдняя школа №18 г.Пінска». Свой дыплом Алена можа спампаваць тут.

3. Чыжэўскі Арцемій, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва».  Свой дыплом Арцемій можа спампаваць тут.

4. Пац Кацярына, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва».  Свой дыплом Кацярына можа спампаваць тут.

5. Наварыч Станіслаў, ДУА»Ракітненская яслі-сад-базавая школа». Свой дыплом Станіслаў можа спампаваць тут.

6. Іванова Валянціна, ДУА «Дрыбінская сярэдняя школа». Свой дыплом Валянціна можа спампаваць тут.

7. Куршук Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва».  Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

8. Таварэвіч Анастасія, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва».  Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

9. Гарбузова Валерыя, ДУА «Сярэдняя школа №1 г.п.Шаркоўшчына». Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.

10. Маргарыта Івуць, ДУА «Сярэдняя школа №12 г. Ліды». Свой дыплом Маргарыта можа спампаваць тут

11. Анастасія Сульжыцкая, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Коласава Аліна, «Сярэдняя школа №3 г.Клімавічы»(спампаваць).

Карына Мітлашук, ДУА » Сярэдняя школа в. Знаменка» (спампаваць).

 Беніцэвіч Андрэй, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» (спампаваць).

Лісічкіна Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» (спампаваць).

Анастасія Кавалевіч, ДУА «Пескаўская сярэдняя школа»  (спампаваць).

Туркевіч Дзяніс, ДУА Ракітненская яслі-сад-базавая школа (спампаваць).

Гусакова Паліна, ДУА «Гімназія г.Быхава» (спампаваць).

Лебедзь Ілья, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).

Шматко Надзея, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).

Шубіна Вікторыя, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).

Грыгор’ева Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).

Месячык Маргарыта, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

N п/п Укажыце ваша імя і прозвішча Поўная назва ўстановы адукацыі Вобласць, раён Колькасць правільных адказаў Працэнт правільных адказаў (%) Месца
1. Лобач Юлія ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенская вобласць, Свіслацкі раён 76 93,83 1
2. Зуба Валерыя гімназія №1 г. п. Зэльва 70,5 87,04 2
3. Саўчанка Дар’я ДУА Гімназія г. Быхава Магілёўская,Быхаў 69 85,19 2
4. Цэйкала Даша Гімназія №1 Гродненская, Зэльвенскі 68,5 84,57 2
5. Рэбкавец Алена ГУА СШ №18 г. Пінск 64,5 79,63 3
6. Пац Кацярына Гімназія №1 Гродзенская, Зэльва 64,5 79,63 3
7. Наварыч Станіслаў ДУА»Ракітненская яслі-сад-базавая школа» Брэсцкая, Лунінецкі 64 79,01 3
8. Валерыя Сокалава Сярэдняя школа №20 Магілёўская вобласць, Кастрычніцкі раён 64 79,01 3
9. Іванова Валя Дрыбінская СШ Магілёўская 63 77,78 3
10. Куршук Дар’я Гімназія №1 Гродненская вобласць, Г.П.Зэльва 60 74,07 3
11. Гарбузова Валерыя ГУО «СШ №1» Віцебская вобласть, Шаркоўшчына 59,5 73,46 3
12. Чыжэўскі Арцемій Гімназія №1 г.п. Зэльва 59,5 73,46 3
13. Таварэвіч Анастасія Гімназія №1 Зэльва, Гродзенская вобл. 59 72,84 3
14. Маргарыта Івуць Сярэдняя школа №12 г. Ліды Гродзенская вобласць 59 72,84 3
15. Анастасія Сульжыцкая ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» Гродзенская вобл., Смаргонскі р-н. 58 71,6 3
16. Вікторыя Шубіна гімназія №1 Гродзенскі раён, г.п.Зэльва 56 69,14 серт.
17. Анастасія Лісічкіна Сярэдняя школа №7 Гродзенская, Смаргонскі 55,5 68,52 серт.
18. Месячык Маргарыта Гімназія №1 Зэльва 55 67,9 серт.
19. Карына Мітлашук ДУА » Сярэдняя школа в. Знаменка» Брэсцкая вобласць, брэсцкі раён 54,5 67,28 серт.
20. Ілья Лебедзь Дзяржаўная гімназія № 1 г.п. Зэльва Гродзенская, Зэльвенскі 50,5 62,35 серт.
21. Коласава Аліна СШ 3 г.Клімавічы Магілеўская 50,5 62,35 серт.
22. Гусакова Паліна ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўская, Быхаў 50,5 62,35 серт.
23. Беніцэвіч Андрэй ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенская вобласць, г. Смаргонь 49,5 61,11 серт.
24. Грыгор’ева Дар’я гімназія №1 г.п.Зэльва Гродзенская вобл. 49 60,49 серт.
25. Анастасія Кавалевіч Пескаўская сярэдняя школа Брэсцкая вобласць, Бярозаўскі раён 48 59,26 серт.
26. Надзя Шматко Гімназія №1 Зэльва 46,5 57,41 серт.
27. Туркевіч Дзяніс ДУА Ракітненская яслі-сад-базавая школа Бресцкая вобласць, Лунінецкі раён 44,5 54,94 серт.
28. Быстрова Даша Гродзенская вобласць, г.п.Зэльва 42,5 52,47

дыскв.

 

Дзякуй за ўдзел!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *