РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове для 7 класа (30.09.2017 г.): вынікі і аналіз заданняў

алімпіяда дыстанцыйная

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 30.09.2017 г., пераможцамі з абсалютнай колькасцю балаў сталі:

1. Чапля Дзяніс, вучань гімназіі №1 г. Ліда Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дзяніс можа спампаваць тут. 

2. Бусловiч Вольга, вучаніца гiмназiі №1, г.п. Зэльва Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Вольга можа  спампаваць  тут. 

3. Катовіч Ксенія, вучаніца ДУА «Навіцкавіцкая сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Ксенія можа  спампаваць  тут. 


Другое месца падзялілі:

1. Ганчарэнка Яўгеній, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Яўген можа спампаваць тут.

2. Кронда Алеся,  ДУА «Сярэдняя школа в. Знаменка». Свой дыплом Алеся можа спампаваць тут.

3. Несцер Кацярына, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.Бярозаўкі». Свой дыплом Кацярына можа спампаваць тут.

4. Сімаковіч Аляўціна, ДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілева». Свой дыплом Аляўціна можа спампаваць тут.

 

Трэцяе месца занялі:

 1. Жаўток Антон, Івянецкая СШ.  Свой дыплом Антон можа спампаваць тут.

2. Хабец Алена, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Алена можа спампаваць тут.

3. Слёзнік Ксенія. УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

4. Каржова Яўгенія, ДУА «Гарбавіцкі ВПК Д/С-СШ». Свой дыплом Яўгенія можа спампаваць тут.

 Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Падзерына Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №9 г.Магілева» (спампаваць).

Ганчар Рэната, ДУА «Гімназія №2 г.Слуцка» (спампаваць).

Лешчанка Кацярына, ДУА Гімназія №2 г.Слуцка» (спампаваць).

 

Вынікі Івановай Іны не залічваліся, нягледзячы на высокі ўзровень выканання, таму што не пазначана ўстанова, дзе яна вучыцца, і вобласць.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

№ п/п IP-адрас Прозвішча, імя УА, вобласць Колькасць правільных адказаў % правільных адказаў Месца
 1. 37.214.10.182 Іванова Іна ??? 32.1 100 б/м
2. 37.45.210.95 Чапля Дзяніс Гімназія №1 г. Ліда 32,1 100 1
3. 178.120.242.235 Бусловiч Вольга Гiмназiя №1, г.п. Зэльва 32,1 100 1
4. 178.120.57.166 Катовіч Ксенія ДУА «Навіцкавіцкая сярэдняя школа» Камянецкага раёна 32,1 100 1
 5. 178.120.62.97 Кронда Алеся ДУА » СШ в. Знаменка « 31,1 96,88 2
 6. 178.120.229.219 Ганчарэнка Яўгеній Гімназія №1 г. п. Зэльва 31,1 96,88 2
 7. 178.127.253.132 Сімаковіч Аляўціна ДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілева» 31,1 96,88 2
 8. 37.45.203.0 Несцер Кацярына ДУА «Сярэдняя школа №2 г.Бярозаўкі» 31,1 96.88 2
 9. 37.215.14.80 Жаўток Антон Івянецкая сш, Валожынскага раёна Мінскай вобласці 24.3 75,70 3
 10. 37.214.70.223 Каржова Яўгенія ДУА Гарбавіцкі ВПК Д/С-СШ 22,6 70,4 3
 11. 37.214.217.76 Хабец Алена гімназія № 1 г.п. Зэльва 22,3 69,47 3
 12. 37.214.254.246 Слёзнік Ксенія Гімназія №1 г.п. Зэльва 22,1 68,85 3
 13. 178.127.102.99 Падзерына Анастасія ДУА сярэдняя школа номер 9 18,2 56,7 4
 14. 93.84.189.77 Ганчар Рэната ДУА «Гімназія №2 г.Слуцка» Мінская вобласць 16,5 51,4 5
 15. 93.84.149.213 Лешчанка Кацярына ДУА Гімназія №2 г.Слуцка 16,5 51,4 5

Дзякуй за ўдзел!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *