РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Фальклорны падворак» для 6 класа (21.08.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Фальклорны падворак» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 21.09.2018 г., пераможцамі сталі:

1.Маркоўскі Дзмітрый, ДУА «Каралінская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць тут

2. Данільчык Надзея, ДУА «Каралінская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Надзея можа спампаваць тут

3. Лупік Аляксей, ДУА «НПК Раклевіцкі дзіцячы сад-базавая школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксей можа спампаваць тут

Другое месца заваявалі:

1.Снітко Дар’я, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.п.Зэльва»Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

2.Шурмілава Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа N 33 г. Магілёва«. Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут

3.Зімніцкая Яна, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска»Свой дыплом Яна можа спампаваць тут

4.Бусловіч Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

5.Дзянісенка АляксандраДУА «НПК Хвінявіцкі дзіцячы сад — сярэдняя школа». Свой дыплом Аляксандра можа спампаваць тут.

6.Ігнаценка УладзіславаДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска». Свой дыплом Уладзіслава можа спампаваць тут.

Трэцяе месца занялі: 

1.Чыстабаева Ксенiя, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска».  Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

2.Лін Яна, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска».  Свой дыплом Яна можа спампаваць тут.

3.Саўкова Аляксандра, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска».  Свой дыплом Аляксандра можа спампаваць тут.

4.Ляшук КсеніяДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска».  Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

5.Чурыла Кацярына, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Кацярына можа спампаваць тут.

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Качкуроў Яўген,  ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска» (спампаваць).

Кулакоў Фёдар, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска» (спампаваць).

Іваноў Пётр, ДУА «Сярэдняя школа №6 г.Віцебска» (спампаваць).

 

Вынікі вучня Арцёма ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска» не залічаны з-за недакладнай рэгістрацыі (не ўказана прозвішча). 

З-за паўторнага выканання заданняў дыскваліфікаваны: 

Шалаева Ганна,ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска»;

Максім Фамін, ДУА «Сярэдняя школа №33 г. Магілёва».

З-за выканання заданняў з аднаго ІР-адраса пад рознымі імёнамі дысквалікаваны Веранiка  Каспярэц і Марта Карпей, ДУА «Князеўская сярэдняя школа». 

 

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

ПІ вучня клас УА Вобласць, раён Настаўнік к-ць балаў % выканання

Месца

1.

Дзмітрый Маркоўскі 6 ДУА «Каралінская сярэдняя школа» Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён Ірына Мікалаеўна Шэйка 52,5 92,92

1

2.

Надзея Данільчык 6 ДУА»Каралінская сярэдняя школа» Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён Ірына Мікалаеўна Шэйка 52,5 92,92

1

3.

Лупік Аляксей 6 НПК «Раклевіцкі дзіцячы сад-базавая школа» Гродзенская вобласць Дзятлаўскі райн Нечай Марына Міхайлаўна 50 88,5

1

4.

Снітко Дар’я 6″Б» СШ №2 г.п.Зэльва Гродзенская Зэльвенскі Ступчык Наталля Фёдараўна 48 84,96

2

5.

Ксенія Шурмілава 5 «в» Сярэдняя школа N 33 г.Магілёў Селіфонтава Л.В. 46 81,42

2

6.

Яна Зiмнiцкая 6 «Е» ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска» г.Віцебск Усава Алена Нікалаеўна 45,5 80,53

2

7.

Бусловіч Дар’я 6 гімназія №1 г.п.Зэльва Гродзенская вобласць Урбановіч Маргарыта Міхайлаўна 45 79,65 2

8.

Дзянісенка Аляксандра 6 Хвінявіцкі дзіцячы сад — сярэдняя школа Гродзенская, Дзятлаўскі Жынко Таццяна Віктараўна 45 79.65

2

9.

Уладзiслава Iгнаценка 6 «Е» Сярэдняя школа № 40 г. Вiцебск Першамайскi раён Усава Алена Мiкалаеуна 42,5 75,22 2
10. Чыстабаева Ксенiя 6 В сярэдняя школа №40 г. Вiцебска Вiцебская Злотнiкава Марына Сяргееуна 39,5 69,91

3

11.

Яна Лін 6 Сярэдняя школа №40 г.Віцебска г.Віцебск Першамайскі раён Злотнікава Марына Сяргееуна 38,5 68,14 3

12.

Кацярына Чурыла 6 Галынкаўская СШ Зэльвенскі Святлана Пятоўна Карман 38 67,26

3

13. Савкова Александра 6 Д СШ №40 г.Витебск Усова Елена Николаевна 35,5 62,83

3

14.

Ксенiя Ляшук 6 ,,Г « Сярэдняя школа № 40 г.Вiцебск Усава Алена Мiкалаеуна 35,5

62,83

3

15. Евгений Кочкуров 6 «Е» класс Средняя школа #40 города Витебска Первомайский район Елена Николаевна Усова 32,5 57,52

серт.

16. Іваноў Пётр 6 ДУА «СШ 6 Віцебская Хацьяна А.А 31 54,87

серт.

17. Кулаков Фёдар 6 Г ГУО СШ №40 Витебская область,Первомайский р-он Усова Елена Николаевна 28 50

серт.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *