РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Фальклорны падворак» для 7 класа (21.09.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Фальклорны падворак» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 21.09.2018 г., пераможцай стала:

Хальпукова Дарына, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва». Свой дыплом Дарына можа спампаваць тут

 

Другое месца заваявалі:

1.Сульжыцкая Паліна, ДУА «Сярэдняя школа №7  г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

2.Чурсіна Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска»Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут

3.Кашчыц Мілана, ДУА «Князеўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Мілана можа спампаваць тут.

 

Трэцяе месца занялі: 

1.Бакшук Юлія, ДУА «НПК Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа».  Свой дыплом Юлія можа спампаваць тут.

2.Шымялевіч Арцём, ДУА «Доцішская сярэдняя школа».  Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

3.Сіняк Арына, ДУА «Сярэдняя школа №9 г.Оршы» Віцебскай вобласці.  Свой дыплом Арына можа спампаваць тут.

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Чэчат Ангеліна,  ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Паліна Калейнік,ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Мысліцкая Марыя, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Грэшчык ТаццянаДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Гушчэня Арсеній, ДУА «Гімназія №2 г.Слуцка» Мінскай вобласці (спампаваць).

Шалаева Марыя, ДУА «Сярэдняя школа № 40 г.Віцебска» (спампаваць).

 

Вынікі вучня Георгія ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска» не залічаны з-за недакладнай рэгістрацыі (не ўказана прозвішча).

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

Імя і прозвішча вучня Поўная назва ўстановы адукацыі Вобласць, раён Колькасць правільных адказаў % правільных адказаў Месца

Хальпукова  Дарына

ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва» Магілёўская

57

86,36

1

Чурсіна Ксенія

Сярэдняя школа №40 г.Віцебска Горад Віцебск, Віцебская вобласць 50 75,76

2

Георгий ГУО «Средняя школа №40 г.Витебска» Витебская область 50 75,76

дыскв.

Сульжыцкая Паліна

ДУА «Сярэдняя школа №7  г. Смаргоні» Гродзенская вобл., Смаргонскі р-н 49 74,24

2

Мілана Кашчыц

ДУА «Князеўская СШ» Гродзенская, Зэльвенскі 47 71,21

2

Бакшук Юлія

Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа Гродзенская, Дзятлаўскі 46 69,7

3

Шымялевіч Арцём

Доцішская сярэдняя школа Гродненская вобласць, воранаўскі раён 46 69,7

3

Сіняк Арына

ДУА «Сш №9 г.Оршы» Віцебская 44 66,67

3

Ангеліна Чэчат Галынкаўская СШ Гродзенская вобласць Зэльвенскі р-н 39 59,09

серт.

Марыя Шалаева

Сярэдняя школа № 40 г.Вицебска Вицебск 38 57,58

серт.

Паліна Калейнік

Галынкаўская СШ Гродзенская вобласць Зэльвенскі раён 37 56,06

серт.

Мысліцкая  Марыя

Галынкаўская СШ Гродзенская вобласть Зэльвенскаі раён 36 54,55

серт.

Гушчэня Арсеній

ГУО гімназія №2 горада Слуцка Мінская вобласць, Слуцкі раен 35 53,03

серт.

Таццяна Грэшчык

Галынкаўская СШ Гродзенская вобласць,Зэльвенскі раён 35 53,03

серт.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *