РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Фальклорны падворак» для 8 класа (28.08.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Фальклорны падворак» для 8 класа, якая прайшла на нашым сайце 28.09.2018 г., пераможцамі сталі:

1) Слабодчыкава Вераніка, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва». Свой дыплом Вераніка можа спампаваць тут

2) Каржова Яўгенія, ДУА «Гарбавіцкі ВПК дзіцячы сад — сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Яўгенія можа спампаваць тут

3) Русялевіч Віялета, ДУА»Доцішская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Віялета можа спампаваць тут

 

Другое месца заваявалі:

1.Жынко Настасся, ДУА «ВПК Хвінявіцкі  дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Настасся можа спампаваць тут.

2.Бусловіч Вольга, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Вольга можа спампаваць тут.

 

Трэцяе месца занялі: 

1.Сяркевіч Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

2.Малашонак Ульяна, ДУА «Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці.  Свой дыплом Ульяна можа спампаваць тут.

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Левычанкова Кацярына,  ДУА «Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

Тумашчык Ангеліна,УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

 

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

Імя і прозвішча вучня клас Поўная назва ўстановы адукацыі Вобласць, раён К-ць правільных адказаў % правільных адказаў

 

Месца

1.

Слабодчыкава Вераніка Уладзіміраўна 8 ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва» Магілёў 56 76,19

1

2.

Каржова Яўгенія 8 ДУА «Гарбавіцкі ВПК дзіцячы сад/ сярэдняя школа» Магілеўская, Чавускі 55 74,83 1
3. Русялевіч Віялета 8 ДУА»Доцішская сярэдняя школа» Гродзенская,Воранаўскі 54 73,47

1

4.

Настасся Жынко 8 Хвінявіцкі  дзіцячы сад-сярэдняя школа Гродзенская, Дзятлаўскі 51 69,39 2
5. Бусловіч Вольга 8 Гімназія № 1 Гродзенская, г. п. Зэльва 51 69,39

2

6.

Сяркевіч Дар’я 8 Гімназія №1 г.п. Зэльва Гродзенская вобласць, Зэльва 47 63,95 3

7.

Ульяна Малашонак 8 ГУО «Гімназія г. Быхава» Магілеўская вобласць, Быхаўскі раён 47 63,95 3
8. Левычанкова Кацярына 8 «А» ГУО»Гімназія г.Быхава» Магілеўскі вобласць, Быхаўскі раён 42,5 57,82

серт.

9. Тумашчык Ангеліна 8 гімназія 1 г. п. Зэльва Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён 42 57,14

серт.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *