РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Гука-літарныя пацешкі» для 7 класа (2020): аналіз вынікаў і аб’яўленне пераможцаў

У дыстанцыйнай алімпіядзе «Гука-літарныя пацешкі» для 7 класа, праведзенай 13.10.2020 г., прынялі ўдзел вучні з 63 навучальных устаноў рэспублікі. Кожная работа правяралася не толькі праграмай, але і ўручную, таму вынікі па завяршэнні выканання алімпіяды могуць не супасці з тымі, якія  прадстаўлены ў табліцы на сайце. За кожны рускі сімвал (тыпу и, щ, у замест ў) здымалася па 0,5 бала.

Па выніках алімпіяды пераможцамі сталі:

1.Нікулін Яўген, ДУА “Сярэдняя школа №40 г.Віцебска”. Свой дыплом Яўген можа спампаваць тут.

2.Запаскін Мікіта, ДУА “Сярэдняя школа №18 г. Магілёва”. Свой дыплом Мікіта можа спампаваць тут.

3.Уласава Дар’я, ДУА “Сярэдняя школа №18 г. Магiлёва”. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

4.Касцюкевіч Сцяпан, ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад — базавая школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Сцяпан можа спампаваць тут.

5.Шамкова Дар’я, ДУА “Сярэдняя школа №40 г.Віцебска”. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

6.Яско Іван, ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Іван можа спампаваць тут.

 

2 месца занялі:

1.Пятраш Бажэна, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Бажэна можа спампаваць тут.

2.Кудравец Анастасія, ДУА «Пціцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

3.Коўшык Дзмітрый, ДУА «Ракітненская яслі-сад-базавая школа” Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць тут.

4.Гарадок Аляксандр, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць тут.

5.Шапруноў Павел, ДУА «Слабадская яслі-сад — базавая школа Шумілінскага раёна» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Павел можа спампаваць тут.

6.Кароль Карына, ДУА “Князеўская сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Карына можа спампаваць тут.

7.Булка Валерыя, ДУА «Мацвееўскі НПК дзіцячы сад — сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.

8.Лагута Кацярына, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Кацярына можа спампаваць тут.

9.Раўза Анастасія, ДУА “Сярэдняя школа №40 г. Віцебска”. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

 

3 месца заваявалі:

1.Чарнец Мікіта, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

2.Корынь Сняжана, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Сняжана можа спампаваць тут.

3.Ласкавец Арцём, ДУА “Сярэдняя школа №18 г.Магілёва”. Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

4.Мазець Елізавета, ДУА “Князеўская сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Елізавета можа спампаваць тут.

5.Радзікевіч Міхаіл, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Міхаіл можа спампаваць тут.

6.Капыш Ганна, ДУА “ВПК Крэўскі яслі-сад — сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут.

7.Рачок Караліна, ДУА “Князеўская сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Караліна можа спампаваць тут.

8.Чура Ангеліна, ДУА “Князеўская сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.

9.Вароніч Дзіна, ДУА «Ракітненская яслі-сад-базавая школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Дзіна можа спампаваць тут.

10.Калянчук Аляксандр, ДУА “Князеўская сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць тут.

11.Грынявецкі Ілья, ДУА “Сярэдняя школа №40 г.Віцебска імя М.М.Громава”. Свой дыплом Ілья можа спампаваць тут.

12.Гарбачэўскі Дзяніс, ДУА»Мацвееўскі НПК дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дзяніс можа спампаваць тут.

13.Філіновіч Марта, ДУА «Мотальская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Марта можа спампаваць тут.

14.Куракова Кіра, ДУА «Сярэдняя школа № 18 г. Магілёва». Свой дыплом Кіра можа спампаваць тут.

 

Сертыфікаты за выкананне алімпіяды звыш 50% атрымалі:

Грыгаровіч Ягор, ДУА “Гімназія №2 г.Віцебска”. Спампаваць тут.

Шэстакова Дар’я, ДУА “Сярэдняя школа №18 г.Магілёва”. Спампаваць тут.

Малыхіна Алена,  ДУА “Сярэдняя школа №18 г.Магілёва”. Спампаваць тут.

Касцюкова Ксенія, ДУА “Сярэдняя школа №40 г.Віцебска”. Спампаваць тут.

Кузьма Мар’яна, ДУА ,,Мацвееўскі дзіцячы сад — сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Пракопчык Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №18 г. Магілёва». Спампаваць тут.

Гайдукевіч Павел, ДУА “Гімназія №3 г.Гродна”. Спампаваць тут.

Люцік Юлія, ДУА “Гімназія № 3 г.Гродна”. Спампаваць тут.

Казаніна Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №18 г.Магілёва”. Спампаваць тут.

Вераб’ёва Кацярына, ДУА “Сярэдняя школа № 40 г. Віцебска імя М. М. Громава”. Спампаваць тут.

 

Калі каго з настаўнікаў цікавяць заданні алімпіяды, мы дашлём іх на электронную пошту асабіста. На сайце яны размяшчацца не будуць, так як гэта інтэлектуальная аўтарская праца цэлага гурту настаўнікаў.

Выніковая табліца рэйтынгу вучняў, якія выканалі алімпіяду на 50% і вышэй

(Вынікі вучняў, якія не набралі 50%, на сайце не размяшчаюцца. Па запытах настаўнікаў мы дасылаем іх праз электронную пошту).

Прозвішча, імя вучня

Клас

Установа адукацыі

Вобласць, раён

Колькасць балаў

Памылкі ў рэгістрацыі

Працэнт выканання

Месца

Нікулін Яўген

7″А»

Сярэдняя школа №40

Віцебск

61

84,72

1

Запаскін Мікіта

7 Б

Сярэдняя школа №18 г. Магілёва

Магілёўская

59

81,94

1

Уласава Дар’я

Сярэдняя школа №18 г. Магiлёва

Магiлёўская

59

81,94

1

Касцюкевіч Сцяпан

7

ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад — базавая школа»

Магілёўская Глускі

59

81,94

1

Шамкова Дар’я

СШ №40 г.Віцебска

Віцебская

59

81,94

1

Яско Іван

7

ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка»

Віцебская вобл., Полацкі р-н

58

80,56

1

Пятраш Бажэна

7

ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа»

Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён

57

79,17

2

Кудравец Анастасія

7

ДУА «Пціцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа»

Гомельская вобласць,Петрыкаўскі раён

57

79,17

2

Коўшык Дзмітрый

7

ДУА «Ракітненская яслі-сад-базавая школа

Брэсцкая, Лунінецкі

55

76,39

2

Гарадок Аляксандр Генадзьевіч

7

ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа»

Гродзенская вобласць,Зэльвенскі раён

55

76,39

2

Шапруноў Павел

7

ДУА «Слабадская яслі-сад- базавая школа Шумілінскага раёна»

Віцебская, Шумілінскі

54

75

2

Кароль Карына

7

Князеўская сярэдняя школа

Гродзенская,Зэльвенскі

54

75

2

Булка Валерыя

7

ДУА «Мацвееўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа»

Гродзенская, Ваўкавыскі

52

72,22

2

Лагута Кацярына

7

ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска»

Гродзенская

52

72,22

2

Раўза Анастасія

Сярэдняя школа №40 г. Віцебска

Віцебская вобласць,Першамайскі раён

51

70,83

2

Юргель Ангеліна

7

Навучальна-педагагічны комплекс Раклевіцкі дзіцячы сад-базавая школа

Гродзенская вобласць Дзятлаўскі раён

50

69,44

3

Чарнец Мікіта

7

ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска»

Гродзенская

50

69,44

3

Корынь Сняжана

7

 ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа»

Гродзенская вобласць,  Зэльвенскі раён

50

69,44

3

Ласковец Артём

СШ 18 г. Могилёва

Могилёвская область г. Могилёв Октябрьский район

49

-2 б

65,28

3

Мазець Елізавета

7

Князеўская сярэдняя школа

Гродзенская, Зэльвенскі

49

68,06

3

Радзікевіч Міхаіл

7

ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска»

Гродзенская

49

68,06

3

Капыш Ганна

7

ВПК Крэўскі яслі-сад-сярэдняя школа

Гродзенская, Смаргонскі

47

65,28

3

Рачок Караліна

7

Князеўская сярэдняя школа

Гродзенская, Зэльвенскі

47

65,28

3

Чура Ангеліна

7

Князеўская СШ

Гродзенская, Зэльвенскі

47

65,28

3

Вароніч Дзіна

7

ДУА «Ракітненская яслі-сад-базавая школа»

Брэсцкая, Лунінецкі

47

65,28

3

Калянчук Аляксандр

7

Князеўская сярэдняя школа

Гродзенская, Зэльвенскі

47

65,28

3

Грынявецкі Ілья

7 «А»

СШ №40 г.Віцебска імя М.М.Громава

г. Віцебск

46

63,89

3

Гарбачэўскі Дзяніс

7

ДУА»Мацвееўскі НПК дзіцячы сад-сярэдняя школа»

Гродзенская, Ваўкавыскі

46

63,89

3

Філіновіч Марта

7

ДУА «Мотальская сярэдняя школа»

Брэсцкая, Іванаўскі

45

62,5

3

Куракова Кіра

7 «Г»

ДУА «Сярэдняя школа № 18 г. Магілёва»

г. Магілёў

45

62,5

3

Грыгаровіч Ягор

7 В

Гімназія №2

Віцебск

43

59,22

серт.

Шэстакова Дар’я

7 “Д”

ДУА “Сярэдняя школа № 18 г.Магілёва”

Магілёўская вобласць

43

59,22

серт.

Малыхина Елена Владимировна

7 А

ГУО “ Средняя школа номер18”

Могилевская область ,Октябрьский район

42

—          2б

58,33

серт.

Касцюкова Ксенія

7 Б

Сш № 40 г.Віцебска

Віцебская вобласць

40

55,56

серт.

Кузьма Мар’яна

7

ДУА ,,Мацвееўскі дзіцячы сад — сярэдняя школа»

Гродзенская,Ваўкавыскі

39

54,17

серт.

Пракопчык Анастасія

7 «Д»

ДУА «Сярэдняя школа 18 г. Магілёва»

Магілеўская

39

54,17

серт.

Гайдукевіч Павел

7 Г

Гімназія №3

Гродзенская вобласць

38

52,78

серт.

Люцік Юлія

7 А

ДУА Гімназія № 3 г.Гродна

Гродзенская

35,5

50

серт.

Казаніна Анастасія

7 «Г»

» Сярэдняя школа № 18 г. Магілёва

Магілёўская вобласць, Кастрычніцкі раён

35,5

50

серт.

Вераб’ёва Кацярына

7 В

Сярэдняя школа № 40 г. Віцебска імя М. М. Громава

г. Віцебск, Першамайскі раён

35,5

50

серт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *