РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Гука-літарныя пацешкі» для 8 класа (2020): аналіз вынікаў і аб’яўленне пераможцаў

У дыстанцыйнай алімпіядзе «Гука-літарныя пацешкі» для 8 класа, праведзенай 20.10.2020 г., прынялі ўдзел вучні з 52 навучальных устаноў рэспублікі. Кожная работа правяралася не толькі праграмай, але і ўручную, таму вынікі па завяршэнні выканання алімпіяды могуць не супасці з тымі, якія  прадстаўлены ў табліцы на сайце. За кожны рускі сімвал (тыпу и, щ, у замест ў) здымалася па 0,5 бала.

Па выніках алімпіяды пераможцамі сталі:

Поўх Вікторыя, ДУА «Яслі-сад — базавая школа №11 г.Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Вікторыя можа спампаваць  тут.

Шаўлюга Віялета, ДУА «Яслі-сад — базавая школа №11 г. Полоцка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Віялета можа спампаваць  тут.

 

2 месца занялі:

Сцяржанава Ангеліна, ДУА «Яслі-сад-базавая школа N11 г. Полацка” Віцебскай вобласці.  Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць  тут.

Шчыглінскі Веніямін, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска » Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Веніямін можа спампаваць  тут.

Семяняка Лізавета, УА »Дзяржаўная сярэдняя школа №3 г.п. Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Лізавета можа спампаваць  тут.

Узлоўская Анастасія, ДУА «Мацвееўскі НПК д/с — СШ» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць  тут.

Лоска Руслана, ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад-базавая школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Руслана можа спампаваць  тут.

Купраш Ірына, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ірына можа спампаваць  тут.

Ціханаў Мікіта, ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад-базавая школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Мікіта можа спампаваць  тут.

Касатая Дар’я, ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць  тут.

Чурыла Кацярына, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Кацярына можа спампаваць  тут.

 

3 месца заваявалі:

Курбатава Дар’я, ДУА «Сярэдняя школа №38 г. Гомеля». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць  тут.

Кананчук Данііл, ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Данііл можа спампаваць  тут.

Іванішын Дзмітрый, ДУА «НПК дзіцячы сад — сярэдняя школа п.Юбілейны» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць  тут.

Корынь Максім, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Максім можа спампаваць  тут.

Ляцкi Aляксандр, ДУА «Гiмназiя №2 г.Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць  тут.

Рамановіч Дзіяна, ДУА «Мотальская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Дзіяна можа спампаваць  тут.

Станіславовіч Настасся, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Настасся можа спампаваць  тут.

Трызна Юлія, ДУА «Клясціцкая дзіцячы сад-сярэдняя школа імя У. А. Хамчаноўскага» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Юлія можа спампаваць  тут.

 

Сертыфікаты за выкананне алімпіяды звыш 50% атрымалі:

Данільчык Надзея, ДУА «Каралінская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Каспярэц Вераніка, ДУА “Князеўская сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Колбік Віка, ДУА «Каралінская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Весялова Ганна, ДУА “Вярэйкаўская сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Садоўская Юлія, ДУА «Гнезнаўскі НПК д/с-СШ» Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Шалястовіч Арсеній, УА «Дзяржаўная гімназія№1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Янчылік Дар’я, ДУА «Каралінская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Парфеновіч Вераніка, ДУА «Мацвееўскі НПК д/с – СШ” Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Галубіна Анастасія, ДУА “Сярэдняя школа №29 г.Бабруйска” Магілеўскай вобласці. Спампаваць тут.

Верстак Данііл , ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Стасюкевiч Лiзавета, ДУА “Сярэдняя школа №7 г. Ваўкавыска” Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Бяляўскі Мікалай, ДУА «НПК Дзярэчынскі дзіцячы сад-сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці.  Спампаваць тут.

 

Калі каго з настаўнікаў цікавяць заданні алімпіяды, мы дашлём іх на электронную пошту асабіста. На сайце яны размяшчацца не будуць, так як гэта інтэлектуальная аўтарская праца цэлага гурту настаўнікаў.

Выніковая табліца рэйтынгу вучняў, якія выканалі алімпіяду на 50% і вышэй

(Вынікі вучняў, якія не набралі 50%, на сайце не размяшчаюцца. Па запытах настаўнікаў мы дасылаем іх праз электронную пошту).

Прозвішча, імя вучня

клас

Установа адукацыі

Вобласць, раён

колькасць балаў

працэнт выканання

месца

Поўх Вікторыя

8

ДУА «Яслі-сад — базавая школа №11 г.Полацка»

Віцебская вобл., Полацкі р-н

73

93,59

1

Шаўлюга Віялета

8

ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г, Полоцка»

Віцебская вобл., Полацкі р-н.

71

91,2

1

Сцяржанава Ангеліна

8

ДУА «Яслі-сад-базавая школа N11 г. Полацка»

Віцебская, Полацкі

67

85,9

2

Шчыглінскі Веніямін

8

ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска «

Гродзенская

67

85,9

2

Семяняка Лізавета

8 »Б»

УА »Дзяржаўная сярэдняя школа №3 г.п. Зэльва»

Гродзенская вобл.,  Зэльвенскі раён

67

85,9

2

Узлоўская Анастасія

8

ДУА «Мацвееўскі НПК д/с — СШ»

Гродзенская вобласць, Ваўкавыскі раён

67

85,9

2

Лоска Руслана

8

ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад-базавая школа»

Магілёўская Глускі

67

85,9

2

Купраш Ірына

8

ДУА «Сярэдняя школа №2 г.Ваўкавыска»

Гродзенская

66

84,62

2

Ціханаў Мікіта

8

ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад-базавая школа»

Магілёўская Глускі

65

83,33

2

Касатая Дар’я

8

ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка»

Віцебская вобл., Полацкі р-н

64,5

82,69

2

Чурыла Кацярына

8

ДУА»Галынкаўская сярэдняя школа»

Гродзенская,Зэльвенская

64

82,05

2

Курбатава Дар’я

8

ДУА «Сярэдняя школа №38 г. Гомеля»

Гомель

61

78,21

3

Кананчук Данііл

8

ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка»

Віцебская вобл., Полацкі р-н

58

74,36

3

Іванішын Дзмітрый

8

Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа п.Юбілейны»

Гродзенская Ваўкавыскі

58

74,36

3

Корынь Максім

8

ДУА»Галынкаўская сярэдняя школа»

Гродзенская , Зэльвенскі

58

74,36

3

Ляцкi Aляксандр

8

ДУА «Гiмназiя №2 г.Ваўкавыска»

Гродзенская

57

73,08

3

Рамановіч Дзіана Іванаўна

8 «А»

ДУА «Мотальская сярэдняя школа»

Брэсцкая  Іванаўскі

57

73,08

3

Станіславовіч Настасся

8

ДУА»Галынкаўская сярэдняя школа

Гроденская, Зэльвенскі

55

70,51

3

Трызна Юлія

8

ДУА «Клясціцкая дзіцячы сад-сярэдняя школа імя У. А. Хамчаноўскага»

Віцебская, Расонскі

55

70,51

3

Данільчык Надзея

8

ДУА «Каралінская сярэдняя школа»

Гродзенкая, Зэльвенскі

52

66,67

серт.

Каспярэц Вераніка

8

Князеўская сярэдняя школа

Гродзенская вобл., Зэльвенскі раён

52

66,67

серт.

Колбік Віка

8

ДУА «Каралінская сярэдняя школа»

Гродзенская, Зэльвенскі

51

65,38

серт.

Весялова Ганна

8

Вярэйкаўская СШ

Гродзенская, Ваўкавыскі

51

65,38

серт.

Садоўская Юлія

8

ДУА «Гнезнаўскі НПК д/с-СШ»

Гроденская вобл.,Ваўкавыскі раён

49

62,82

серт.

Шалястовіч Арсеній

8″А»

Установа адукацыі «Дзяржаўная гімназія№1 г.п.Зэльва»

Гродзенская вобласць,Зэльвенскі раён

49

62,82

серт.

Янчылік Дар’і

8

ГУА «Каралінская сярэдняя школа»

Гродзенская

48

61,54

серт.

Парфеновіч Вераніка

8

ДУА «Мацвееўскі НПК д/с — СШ»

Гродзенская вобласць, Ваўкавыскі раён

47

60,26

серт.

Галубіна Анастасія

8

Сярэдняя школа №29 г. Бабруйска

Магілеўская вобласць, первамайскі

45

57,69

серт.

Верстак Данііл

8

ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа»

Гродзенская, Зэльвенскі

44

56,41

серт.

Стасюкевiч Лiзавета

8 Б

Сярэдняя школа №7 г. Ваўкавыска

Гродзенская вобласць, Ваўкавыскі раен

44

56,41

серт.

Бяляўскі Мікалай

8

Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Навучальна-педагагічны комплекс Дзярэчынскі дзіцячы сад-сярэдняя школа»

Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён

43

55,13

серт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *