РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове і літаратуры 29.01.2017 г. для 6 класа: вынікі і аналіз рашэнняў

Караткевіч

Па выніках  дыстанцыйнай алімпіяды для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 29.01.2017 г., пераможцамі сталі:

1. Губарэвіч Аляксей, вучань УА «Дзяржаўная гімназія № 1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Аляксей можа спампаваць тут.

2. Сімаковіч Аляўціна, вучаніца ДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілёва». Свой дыплом Аляўціна можа спампаваць тут.

3. Ванеева Анастасія, вучаніца ДУА «Гімназія г.Смаргоні». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

Яны набралі 22 балы з 23 магчымых, што склала 96%.

 

Другое месца заняла  Бусловіч Вольга, вучаніца УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва», якая набрала 21,5 бал, што склала 93%. Свой дыплом Вольга можа спампаваць тут.

 

Трэцяе месца падзялілі: 

1. Слёзнік Ксенія, вучаніца УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва», якая набрала 21 бал, што склала 91%. Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

2. Хобец Алена, вучаніца УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва», якая набрала 21 бал, што склала 91%. Свой дыплом Алена можа спампаваць тут.

2. Мацкевіч Уладвучань УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва», які набраў 20,5 балаў, што склала 89%. Свой дыплом Улад можа спампаваць тут.

 

Вучням, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

1. Лазоўскі Аляксандр (спампаваць).

2. Сяркевіч Дар’я (спампаваць).

3. Анастасія Падзерына (спампаваць).

4.Юрчык Глеб (спампаваць).

5. Мацко Ксенія (спампаваць).

6. Шарыпава Лізавета  (спампаваць).

7. Будзько Віялета  (спампаваць).

8. Някрасава Таццяна  (спампаваць).

ЗВОДНАЯ ТАБЛІЦА ВЫНІКАЎ ВУЧНЯЎ, ЯКІЯ ВЫКАНАЛІ БОЛЬШ ЗА 50% ЗАДАННЯЎ:

Імя і прозвішча: УА 2,5 б.№1 4 б.№2 4,5 б.№3 1 б.№4 2 б.№5 3 б.№6 1 б.№7 2 б.№8 1 б.№9 2 б.№10 23 балы – максімальны вынік Працэнт выканання Месца
Глеб Юрчык Гімназія №1 г.п. Зэльва 2 3,5 3 1 2 2,5 1 1,5 1 2 19,5 85% 4
Улад Мацкевич гімназія №1 г.п. Зэльва 2 3,5 3,5 1 2 3 1 1,5 1 2 20,5 89% 3
Ванеева Анастасія Гімназія г.Смаргоні 2,5 4 4,5 0 2 3 1 2 1 2 22 96% 1
Мацко Ксенiя Гiмназiя 4 г. Смаргонi 1,5 1,5 4 0 2 3 0 2 1 1 16 69% 6
Шарыпава Лiза Гiмназiя г. Смаргонi 2,5 3,5 4,5 0 2 3 1 0,5 1 1 19 83% 5
Сімаковіч Аляўціна ДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілёва» 2,5 4 4,5 0 2 3 1 2 1 2 22 96% 1
Хабец Алена Гімназія №1 г.п. Зэльва 2,5 4 4,5 0 2 3 0 2 1 2 21 91% 3
Віялета Будзько Гімназіі г. Смаргоні 1,5 3 2,5 0 1,5 3 0 0,5 0 2 14 61% 8
Таццяна Някрасава Гімназія №1 г.п.Зэльва 2,5 3 2,5 1 2 3 1 2 1 1 19 83% 5
Бусловіч Вольга Гімназія №1 г. п. Зэльва 2,5 3,5 4,5 0 2 3 1 2 1 2 21,5 93% 2
Анастасія Падзерына ДУА сярэдняй школы нумар 9 г. Магілёва 2 1,5 2,5 0 2 3 1 1,5 1 0 14,5 63% 7
Аляксей Губарэвіч гімназія № 1 г.п.Зэльва 2,5 4 4,5 0 2 3 1 2 1 2 22 96% 1
Слёзнік Ксенія Гімназія №1г.п.Зэльва 2 3,5 3,5 1 2 3 1 2 1 2 21 91% 3
Сяркевіч Дар’я Гімназія №1 г. п. Зэльва 2 3,5 4 1 2 2,5 0 1 1 2 19 83% 5
Аляксандр Лазоўскі Гімназія №1 г.п.Зэльва 1 0,5 4 0 2 3 0 0 1 2 13,5 59% 9

 

ДЗЯКУЙ УСІМ, ХТО ПАСПРАБАВАЎ СВАЕ СІЛЫ.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *