РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Кошык пунктуацыі» для 5 класа (17.02.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

алімпіяда

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Кошык пунктуацыі» для 5 класа, якая прайшла на нашым сайце 17.02.2018 г., пераможцамі сталі:

1. Валерыя Насека,  ДУА «Брынёўскі дз/с-СШ», Гомельскай вобласці. Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.

2. Арына Казакевiч, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Арына можа спампаваць тут.

3. Цярляева Алеся, ДУА «Каменскі ВПК д/с-СШ» Магілёўскай вобласці». Свой дыплом Алеся можа спампаваць тут.

4. Лазько Анастасія, ДУА «Гімназія №56 г. Гомеля імя А.А. Вішнеўскага». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

 

Другое месца занялі: 

1Анастасія Валчкова, ДУА «Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

2. Снітко Дар’я, ДУА «СШ №2 г.п. Зэльва». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

3. Падголіна Ганна, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут.

 

Трэцяе месца заняла: 

Соф’я Шыдлоўская,  ДУА «Гімназія №56 г. Гомеля імя А.А.Вішнеўскага». Свой дыплом Соф’я можа спампаваць тут.

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Калеева Валерыя, ДУА «Гімназія №56 г. Гомеля імя А.А.Вішнеўскага» (спампаваць).

Дзянісенка АляксандраДУА «Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа» (спампаваць).

Зміцюрова Дар’я, ДУА «Зябраўская сярэдняя школа» (спампаваць).

Вынікі Сярэдзіч Вікторыі і Аліны Быліцкай не ўлічваліся, так как пры рэгістрацыі дзяўчынкі ўказалі, што вучацца ў 7 класе. 

 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

№ п/п Імя і прозвішча Клас УА Колькасць правільных адказаў Працэнт правільных адказаў (%) Месца
1. Валерыя Насека 5 Брынёўскі дз/с-СШ 48 85,71 1
2. Арына Казакевiч 5 «А» ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» 48 85,71 1
3. Лазько Анастасія УА «Гімназія 56 г. Гомеля імя А.А.Вішнеўскага» 46 82,14 1
4. Цярляева Алеся 5 ДУА «Каменскі ВПК д/с-СШ» 46 82,14 1
5. Анастасія Валчкова 5 Гімназія г. Быхава 41 73,21 2
6. Снітко Дар’я 5″Б» СШ №2 г.п. Зэльва 41 73,21 2
7. Падголіна Ганна 5 «А» ДУА «Гімназія г.Быхава» 40 71,43 2
8. Соф’я Шыдлоўская 5 гімназія №56 г.Гомеля імені А.А. Вішнеўскага 34 60,71 3
9. Калеева Валерыя 5″В» гімназія 56 ім,А.А.Вішнеўскага 33 58,93 серт.
10. Дзянісенка Аляксандра 5 Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа 33 58,93 серт.
11. Зміцюрова Дар’я Аляксандраўна 5 клас ДУА » Зябраўская сярэдняя школа 26 46,43 серт.
12. Сярэдзіч Вікторыя 7 Малатковіцкая сярэдняя школа 26 46,43 дыскв.
13. Аліна Быліцкая 7 гімназія №56 г. Гомеля імя  А.А.Вішнеўскага 47 83,93 дыскв.

Дзякуй за ўдзел!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *