РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Кошык пунктуацыі» для 6 класа (17.02.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

алімпіяда

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Кошык пунктуацыі» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 17.02.2018 г., пераможцамі сталі:

Бакшук Юлія, ДУА «Хвінявіцкі дзіцячы сад — сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Юлія можа спампаваць тут

Харытоненка Віялета, ДУА «Камунараўская СШ» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Віялета можа спампаваць тут

 

Другое месца заваявала:

Чарвякова Марына, ДУА «Брынёўскі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Марына можа спампаваць тут
Трэцяе месца занялі: 

1. Сульжыцкая Паліна, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

2. Савіч Вікторыя, ДУА «Поразаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Вікторыя можа спампаваць тут.

3.  Галубковіч Алена, ДУА «Навіцкавіцкая сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Алена можа спампаваць тут.

4. Соф’я Змушко, ДУА «Зябраўская сярэдняя школа» Гомельскай вобласціСвой дыплом Соф’я можа спампаваць тут.

5. Уласевіч МікітаДУА «Гімназія №2 г. Слуцка» Мінскай вобласці. Свой дыплом Мікіта можа спампаваць тут.

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Гараніна Вікторыя, ДУА «Буйніцкая сярэдняя школа» (спампаваць).

Рокатава Кацярына,  ДУА «Сярэдняя школа №18 г.Магілёва» (спампаваць).

 

 

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Вынікі Грамада Альбіны,  ДУА «Малоткавіцкая сярэдняя школа» не залічаны з-за шматразовага выканання заданняў. 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

№ п/п

Імя і прозвішча УА Вобласць, раён Колькасць правільных адказаў Працэнт правільных адказаў (%) Месца
1. Бакшук Юлія Хвінявіцкі дзіцячы сад — сярэдняя школа Гродзенская вобласць, Дзятлаўскі раён 59 96,72

1

2. Харытоненка Віялета ДУА «Камунараўская СШ» Гомельская Буда-Кашалёўскі 54 88,52

1

3. Чарвякова Марына Брынёўскі дзіцячы сад-сярэдняя школа Гомельская вобласць, Петрыкаўскі раён 47 77,05

2

4. Паліна Сульжіцкая ДУА «Сярэдняя школа № 7 г. Смаргоні» Гродзенская вобласць, Смаргонскі раён 40 65,57

3

5. Савіч Вікторыя Поразаўская СШ Гродзенская, Свіслацкі 39 63,93

3

6. Алена Галубковіч Навіцкавіцкая сярэдняя школа Камянецкага раёна Брэсцкай вобласці 39 63,93

3

7. Соф’я Змушко ДУА «Зябраўская сярэдняя школа» Гомельская, Гомельскі 36 59,02

3

8. Мікіта Уласевіч ДУА «Гімназія №2 г. Слуцка» Мінская вобласць 36 59,02

3

9. Гараніна Вікторыя Буйніцкая сярэдняя школа Магілёўскі 33 54,1

серт.

10. Рокатава Каця СШ №18 Магілёў 33 54,1

серт.

Дзякуй за ўдзел!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *