РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Кошык пунктуацыі» для 7 класа (08.02.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

алімпіяда

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Кошык пунктуацыі» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 08.02.2019 г., пераможцамі сталі:

Сінкевіч Ілья, ДУА «Беняконская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ілья можа спампаваць тут

Волкаў Аляксандр, ДУА «НПК Хвінявіцкі дзіцячы сад — сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць тут

 

Другое месца заваявалі:

1Крукава Ангеліна, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут

2. Бендзянкова АнастасіяДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

3. Манкевіч Раман, ДУА «Сярэдняя школа №4 імя В. Маркелава г. Гомеля». Свой дыплом Раман можа спампаваць тут

4. Шымялевіч Арцём, ДУА «Доцішская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці.  Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

5. Хальпукова Дарына, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва». Свой дыплом Дарына можа спампаваць тут

6. Чарвякова Марына, ДУА «Брынёўскі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Марына можа спампаваць тут

7. Ларына Дар’я, ДУА «Заеліцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад — сярэдняя школа». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут

8. Галавач Настасся, ДУА «Навіцкавіцкая сярэдняя школа». Свой дыплом Настасся можа спампаваць тут

9. Бакшук Юлія, ДУА «НПК Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Юлія можа спампаваць тут

 

Трэцяе месца занялі: 

1. Крывеня Яна, ДУА «Сярэдняя школа № 14 г. Ліды» Гродзенскай вобласці.  Свой дыплом Яна можа спампаваць тут.

2. Партненка Арцём, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва». Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Шчэрбакоў Аляксандр, ДУА «Сухарэўскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад — сярэдняя школа імя Ю.М.Двужыльнага» (спампаваць).

Ціханава Таццяна, ДУА «Сярэдняя школа №32 г. Бабруйска» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

Султанаў Максім, ДУА «Сухарэўскі ВПК яслі-сад-сярэдняя школа імя Ю.М.Двужыльнага» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

Карняйчук Віялета, ДУА «Сярэдняя школа №32 г. Бабруйска» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

Шаляпенка Аліна, ДУА «Забялышынская сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

Юшкевич Арына, ДУА «Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

Фан-Дык Ліяна, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Бабруйска» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

 

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *