РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Кошык пунктуацыі» для 7 класа (24.02.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

алімпіяда

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Кошык пунктуацыі» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 24.02.2018 г., пераможцамі сталі:

1. Сяргей Самасціюк, ДУА «Навіцкавіцкая сярэдняя школа» Камянецкага раёна Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Сяргей можа спампаваць тут.

2. Лоскат Дар’я, ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

Другое месца падзялілі:

1. Сімаковіч АляўцінаДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілёва». Свой дыплом Аляўціна можа спампаваць тут.

2.  Жынко Настасся,  ДУА «Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Настасся можа спампаваць тут.

3. Быліцкая Аліна, ДУА «Гімназія №56 Гомеля імя А.А Вішнеўскага». Свой дыплом Аліна можа спампаваць тут.

Трэцяе месца занялі: 

1.  Каржова Яўгенія, ДУА «Гарбавіцкі ВПК дзіцячы сад/сярэдняя школа». Свой дыплом Яўгенія можа спампаваць тут.

2. Сарвас Мілана, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Мілана можа спампаваць тут.

3. Насека Каміла, ДУА «Брынёўскі дз/с-СШ». Свой дыплом Каміла можа спампаваць тут.

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Бусловіч Вольга, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва»  (спампаваць).

Чорная Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №24 г.Бабруйска» (спампаваць).

Левычанкова Кацярына, ДУА «Гiмназiя г. Быхава» (спампаваць).

Малашонак Ульяна, ДУА «Гiмназiя г. Быхава» (спампаваць).

Ганчар Рэната, ДУА «Гiмназiя №2 г. Слуцка» (спампаваць).

 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

Імя і прозвішча Клас УА Вобласць, раён Колькасць правільных адказаў Працэнт правільных адказаў (%) Месца
1. Сяргей Самасціюк 7 Навіцкавіцкая сярэдняя школа Камянецкага раёна Брэсцкая вобласць 54 90 1
2. Лоскат Дар’я 7 ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенская, Свіслацкі 53 88,33 1
3. Сімаковіч Аляўціна 7 ДУА «Сярэдняя школа №9 гю Магілёва» Магілёў 52,5 87,5 2
4.  Аліна Быліцкая 7 гімназія №56 г.Гомеля імя А.А Вішнеўскага Гомельская 52 86,67 2
5. Жынко Настасся 7 Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа Гродзенская, Дзятлаўскі 51 85 2
6. Каміла Насека 7 Брынёўскі дз/с-СШ Гомельская вобласць, Петрыкаўскі раён 42 70 3
7. Мілана Сарвас 7 Гімназія №1 г.п.Зэльва Гродзенская 41,5 69,17 3
8. Каржова Яўгенія 7 ДУА «Гарбавіцкі ВПК дзіцячы сад/сярэдняя школа» Магілёўская, Чавускі 37 61,67 3
9. Рэната Ганчар 7 ДУА»Гiмназiя 2 г. Слуцка» Мiнская вобласць , Слуцкi раён 35 58,33 серт.
10. Чорная Анастасія 7 СШ24 г.Бабруйска Могилёвская 33,5 55,83 серт.
11. Ульяна Малашонак 7″А» ДУА Гiмназiя г. Быхава Магілёўская вобласць, Быхаўскі раён 33 55 серт
12. Левычанкова Кацярына 7 А ДУА гімназія Магілеўская, Быхаўскі 32,5 54,17 серт.
13. Бусловіч Вольга 7 Гімназія №1 Гродзенская вобласць, г.п. Зэльва 30,5 50,33 серт.

Дзякуй за ўдзел!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *