РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Кошык пунктуацыі» для 8 класа (15.02.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

алімпіяда

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Кошык пунктуацыі» для 8 класа, якая прайшла на нашым сайце 15.02.2019 г., пераможцамі сталі:

 1. Окрут Ганна, ДУА “Гімназія г.Быхава”. Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут.

2. Канавалава Ксенія, ДУА “Гімназія г.Быхава”. Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

3Кузьміч Яна, ДУА «Гімназія г.Жыткавічы  імя А. А. Ліхоты». Свой дыплом Яна можа спампаваць тут.

 

Другое месца заваявалі:

1. Катовіч Ксенія, ДУА “Навіцкавіцкая сярэдняя школа”Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

2. Мушынская Анастасія, ДУА «Гімназія г. Быхава».  Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

3. Сімаковіч Аляўціна, ДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілёва». Свой дыплом Аляўціна можа спампаваць тут.

4. Ляшко Цімафей, ДУА «Гімназія г. Быхава».  Свой дыплом Цімафей можа спампаваць тут.

5. Вішнеўскі Максім, ДУА «Бігосаўская сярэдняя школа Верхнядзвінскага раёна». Свой дыплом Максім можа спампаваць тут.

 

Трэцяе месца занялі: 

1. Філімонаў Уладзіслаў, ДУА «Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці.  Свой дыплом Уладзіслаў можа спампаваць тут.

2. Каржова Яўгенія, ДУА «Гарбавіцкі ВПК дзіцячы сад — сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Яўгенія можа спампаваць тут.

3. Беззаботная Кацярына, ДУА «Гімназія №3 г.Пінска» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Кацярына можа спампаваць тут

4. Мацвеенка Таццяна, ДУА «Сухарэўскі ВПК яслі-сад-сярэдняя школа імя Ю.М.Двужыльнага». Свой дыплом Таццяна можа спампаваць тут

5. Лукомская Дзіяна, ДУА “Бабіцкі яслі-сад-сярэдняя школа” Гомельскай вобласці. Свой дыплом Дзіяна можа спампаваць тут

6. Кудло Юлія, ДУА «Сярэдняя школа № 14 г. Ліды» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Юлія можа спампаваць тут

7. Агеенка Святлана, ДУА «Сярэдняя школа №35 г. Магілёва». Свой дыплом Святлана можа спампаваць тут.

8. Малашонак Ульяна, ДУА»Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ульяна можа спампаваць тут

9. Каўганаў Максім, ДУА «Сярэдняя школа №35 г. Магілёва». Свой дыплом Максім можа спампаваць тут.

10. Шашура Сяргей, ДУА»Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Сяргей можа спампаваць тут

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Чайкоўская Дана, ДУА «Сярэдняя школа №35 г. Магілёва» (спампаваць).

Лаўрэнаў Іван, ДУА «Сярэдняя школа №35 г. Магілёва» (спампаваць).

Цернавы Дзмітрый, ДУА “Хорская сярэдняя школа”  (спампаваць).

Ганчар Рэната, ДУА»Гімназія №2 г.Слуцка» (спампаваць).

Зайцава Марыя, ДУА »Сярэдняя школа №8 г.Крычава» (спампаваць).

Русялевіч Віялета, ДУА»Доцішская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

 

Вынікі Брытвіч Паліны з Быхаўскага р-на і Яны з Магілёва ануляваны з-за недакладнай рэгістрацыі. 

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *