РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Марфалагічная вясёлка» для 5 класа (20.01.2017 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Марфалагічная вясёлка» для 5 класа, якая прайшла на нашым сайце 20.01.2018 г., пераможцамі сталі:

1.Бусловіч Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія № 1 г.п. Зэльва», Гродзенская вобласць.  Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

2. Цярляева Алеся, ДУА «Каменскі ВПК д/с-СШ» Магілёўскай вобласці». Свой дыплом Алеся можа спампаваць тут.

3. Лазько Анастасія, ДУА «Гімназія №56 г. Гомеля імя А.А. Вішнеўскага». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

4. Абухоўская Дар’я, ДУА «Сярэдняя школа №33 г. Магілёва». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

5. Субаткоўская ВеранікаУА «Дзяржаўная гімназія № 1 г.п. Зэльва», Гродзенская вобласць.  Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

Другое месца занялі: 

1. Ласоўская Елізавета, ДУА «Сярэдняя школа № 1 г.п. Шаркаўшчына». Свой дыплом Елізавета можа спампаваць тут.

2. Кацярына Арэхава,  ДУА «Сярэдняя школа в.Знаменка». Свой дыплом Кацярына можа спампаваць тут.

3. Балахонаў Ягор,  ДУА «Сярэдняя школа №18 г.Магілёва». Свой дыплом Ягор можа спампаваць тут.

4. Снітко Дар’я, ДУА «СШ №2 г.п. Зэльва». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

5. Чаргейка Паліна, УА «Дзяржаўная гімназія № 1 г.п. Зэльва», Гродзенская вобласць.  Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

Трэцяе месца занялі: 

1. Падголіна Ганна, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут.

2. Дзянісенка Аляксандра, ДУА «Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Аляксандра можа спампаваць тут.

3. Вікторыя Цупрык, УА «Дзяржаўная гімназія № 1 г.п. Зэльва», Гродзенская вобласць.  Свой дыплом Вікторыя можа спампаваць тут.

4. Бортнік ЮліяУА «Дзяржаўная гімназія № 1 г.п. Зэльва», Гродзенская вобласць.  Свой дыплом Вікторыя можа спампаваць тут.

5. Ангеліна  Казушчык, ДУА «Янавіцкая сярэдняя школа Клецкага раёна». Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.

6Арына Казакевiч, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргонi». Свой дыплом Арына можа спампаваць тут.

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Арцём Аліфяровіч, ДУА «Ракітненская яслі-сад — базавая школа»  (спампаваць).

Агнэса Сідарэвіч, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» (спампаваць).

Літвінава Кацярына, УА «Дзяржаўная гімназія № 1 г.п. Зэльва» (спампаваць).

Ботвіч  Дзіяна,  ДУА «Поразаўская сярэдняяя школа» (спампаваць).

 

 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Імя і прозвішча

УА Вобласць, раён Колькасць правільных адказаў Працэнт правільных адказаў (%)

месца

1. Бусловіч Дар’я Гімназія №1 г.п.Зэльва Гродзенская вобласць, г. п. Зэльва 53,5 89,92 1
2. Цярляева Алеся ДУА «Каменскі ВПК дз/с-СШ» Магілёўская вобл.,Чавускі р-н 53,5 89,92 1
3. Лазько Анастасія Гімназія №56 г. Гомеля імя А.А. Вішнеўскага г. Гомель 52,5 88,24 1
4. Абухоўская Дар’я Іванаўна Сярэдняя школа №33 г.Магілеў 51,5 86,55 1
5. Субаткоўская Вераніка Гімназія №1 г.п. Зэльва Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён 50 84,03 1
6. Ласоўская Елізавета ДУА «Сярэдняя школа № 1 г.п. Шаркаўшчына» Віцебская вобласць, г.п.Шаркаўшчына 49,5 83,19 2
7. Кацярына Арэхава Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа в.Знаменка» Брэсцкая вобласць, Брэсцкі раён 49,5 83,19 2
8. Балахонаў Ягор Аляксандравіч Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа №18» г.Магілёў 49 82,35 2
9. Снітко Дар’я СШ №2 г.п. Зэльва Гродзенская, Зэльвенскі 49 82,35 2
10. Чаргейка Паліна УА «Дзяржаўная гімназія № 1 г. п. Зэльва» Гродзенская 48,5 81,51 2
11. Дзянісенка Аляксандра Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа Гродзенская вобл,  Дзятлаўскі р-н 47,5 79,83 3
12. Падголіна Ганна  «Гімназія г.Быхава» Магілёўская вобл. 44,5 74,79 3
13. Вікторыя Цупрык гімназія №1 г.п. Зэльва Гродзенская вобласць, Зэльва 43,5 73,11 3
14. Бортнік Юлія гімназія №1 г.п.Зэльва г.п. Зэльва Гродзенская волбл. 42 70,59 3
15. Ангеліна  Казушчык Янавіцкая сярэдняя школа Мінская вобл. Клецкі раён 42 70,59 3
16. Арына Казакевiч ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргонi» Гродзенская вобл., Смаргонскi раён 41,5 69,75 3
17. Арцём Аліфяровіч Ракітненская яслі- сад- базавая школа Брэсцкая вобласць, Лунінецкі раён 38 63,87 серт.
18. Агнэса Сідарэвіч СШ №7 г.Смаргоні Гродзенская вобл. 37,5 63,03 серт.
19. Літвінава Кацярына Віктараўна УО «Государственная гимназия №1 г.п. Зельва» Гродзенская вобласць, Зэльвенскі район 35,5 59,66 серт.
20. Ботвіч  Дзіяна Поразаўская сярэдняяя школа Гродненская , Свіслацкі 34 57,14 серт.

Дзякуй за ўдзел!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *