РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Марфалагічная вясёлка» для 6 класа (18.01.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Марфалагічная вясёлка» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 18.01.2019 г., пераможцамі сталі:

1.Фамін Максім, ДУА «Сярэдняя школа №33 г. Магілёва”. Свой дыплом Максім можа спампаваць тут.

2. Радзевіч Дар’я, ДУА «Сярэдняя школа № 14 г. Ліды» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

Другое месца заваявалі:

1. Веляшкевіч Павел, ДУА «Хорская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Павел можа спампаваць тут.

2.Трыманава Варвара, ДУА » Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Варвара можа спампаваць тут

3. Падголіна Ганна, ДУА » Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут

4. Мартынава Марыя, ДУА «Сярэдняя школа № 33 г. Магілёва». Свой дыплом Марыя можа спампаваць тут

5. Клімава Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа № 4 імя В.Маркелава Г.Гомеля». Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

6. Шурмілава Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа № 33 г. Магілёва». Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

7Шалястовіч Арсеній, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Арсеній можа спампаваць тут

8. Быліцкая Аліна, ДУА «Гімназія №56 г.Гомеля». Свой дыплом Аліна можа спампаваць тут

9. Бакунец Анастасія, ДУА «Хорская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

10. Храмянкова Аляксандра, ДУА «Сярэдняя школа №33 г. Магілёва». Свой дыплом Аляксандра можа спампаваць тут.

11. Саўкіна Віялета, ДУА «Сярэдняя школа № 35 г. Магілёва». Свой дыплом Віялета можа спампаваць тут.

Трэцяе месца занялі: 

1. Карэцкая Лізавета, ДУА «Сярэдняя школа №23 г. Магілёва”. Свой дыплом Лізавета можа спампаваць тут.

2. Чаргейка Паліна, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут

3. Мялешка Валерыя, ДУА «Фарынаўская дзіцячы сад-сярэдняя школа Полацкага раёна» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут

4. Снітко Дар’я, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.п. Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут

5. Юцкевіч Мікіта, ДУА «Сярэдняя школа №33 г. Магілёва». Свой дыплом Мікіта можа спампаваць тут

6. Осіпава Яна, ДУА «Сярэдняя школа №8 г.Крычава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Яна можа спампаваць тут

7. Герасімовіч Анастасія, ДУА «Сухарэўскі ВПК яслі-сад-сярэдняя школа імя Ю.М. Двужыльнага» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

8. Чурыла КацярынаДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Кацярына можа спампаваць тут.

9. Булко Яраслаў, ДУА «Гімназія №1 г. Іўе» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Яраслаў можа спампаваць тут.

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

1. Астрыцова-Анісімава Ганна, ДУА «Гомельская Ірынінская гімназія» (спампаваць).

2. Цернавы Дзмітрый, ДУА «Хорская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці  (спампаваць).

3. Баярчык Ілона, ДУА «Квасоўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці   (спампаваць).

4. Карпей Марта, ДУА «Князеўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці   (спампаваць).

5. Бусловіч Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці  (спампаваць).

6. Лупік Аляксей, ДУА «Раклевіцкі дзіцячы сад-базавая школа» Гродзенскай вобласці  (спампаваць).

7.  Турэвіч Ганна, ДУА «Квасоўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці   (спампаваць).

8. Бортнік Юлія, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці  (спампаваць).

9. Таварэвіч Іван, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці  (спампаваць).

10. Крывусева Кіра, ДУА «Гомельская Ірынінская гімназія»  (спампаваць).

11. Дарашкевіч Вікторыя, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

12. Мурына Валерыя, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

13. Адзінцоў Кірыл, ДУА «Сярэдняя школа №1 г.Наваполацка» Віцебскай вобласці (спампаваць).

14. Аляксандра Керасёва, ДУА «Сухарэўскі ВПК яслі- сад-сярэдняя школа імя Ю. М. Двужыльнага» (спампаваць).

 

Клябека Паліна з Гродзенскай вобласці не ўказала правільную назву сваёй установы адукацыі, таму дзяўчынка засталася без сертыфіката. 

 

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!

За арфаграфічныя памылкі ў рэгістрацыі асобныя вучні панізілі свой агульны бал (гл. у табліцы)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *