РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Марфалагічная вясёлка» для 6 класа (20.01.2017 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Марфалагічная вясёлка» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 20.01.2018 г., пераможцай стала:

Бакшук Юлія, ДУА «Хвінявіцкі дзіцячы сад — сярэдняя школа»Свой дыплом Юлія можа спампаваць тут

Другое месца падзялілі:

1. Ванеева Анастасiя, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргонi» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

2. Настасся Галавач, ДУА, «Навіцкавіцкая сярэдняя школа» Камянецкага раёна Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Настасся можа спампаваць тут.

3. Уладзіслаў Вароніч, ДУА «Ракітненская яслі-сад — базавая школа». Свой дыплом Уладзіслаў можа спампаваць тут.
Трэцяе месца занялі: 

1. Сінкевіч Ілья, ДУА «Беняконская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ілья можа спампаваць тут.

2.  Барэль Крысціна, ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Крысціна можа спампаваць тут.

3. Нікалашына Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа №32 г. Магілёва». Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Уласевіч МікітаДУА «Гімназія №2 г. Слуцка» Мінскай вобласці (спампаваць).

Ванэса Русак, ДУА «Беняконская сярэдняя школа» (спампаваць).

Новікава Ірына,  ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва» (спампаваць).

Шыдлоўскі Кірыл, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Сафонаў Вадзім, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва» (спампаваць).

Казлоў Раман, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва» (спампаваць).

Сульжыцкая Паліна, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці (спампаваць). 

Соф’я Змушко, ДУА «Зябраўская сярэдняя школа»  (спампаваць).

Яраховіч Дар’я, ДУА «Ракітненская яслі-сад -базавая школа» (спампаваць).

Савіцкая Елізавета, ДУА «Беняконская сярэдняя школа» (спампаваць).

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Вынікі Мацкевіч Валерыі, ДУА «Беняконская сярэдняя школа» не залічаны з-за шматразовага выканання заданняў. 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Дата выкан. Затрачана часу Укажыце ваша імя і прозвішча УА Вобласць, раён К-ць правільных адказаў Працэнт правільных адказаў (%) Месца
1. 20.01.2018 13:39 0:40:19 Бакшук Юлія Хвінявіцкі дзіцячы сад — сярэдняя школа Гродзенская вобласць, Дзятлаўскі раён 75 96,15 1
2. 22.01.2018 15:28 0:55:41 Уладзіслаў Вароніч ДУА «Ракітненская яслі-сад-базавая школа Брэсцкая вобласць Лунінецкі раён 70 89,74 2
3. 23.01.2018 12:30 0:30:48 Настасся Галавач Навіцкавіцкая сярэдняя школа Камянецкага раёна Брэсцкай вобласці 68 87,18 2
4. 21.01.2018 18:37 0:53:58 Ванеева Анастасія Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні Гродзенская 65 83,33 2
5. 27.01.2018 8:18 0:25:09 Барэль Крысціна ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенская вобласць, Свіслацкі раён 62 79,49 3
6. 21.01.2018 16:40 0:19:51 Сінкевіч Ілья Беняконская сярэдняя школа Воранаўскі раён 58 74,36 3
7. 22.01.2018 12:03 0:44:33 Нікалашына Ксенія ДУА «Сярэдняя школа №32 г. Магілёва» Магілёў 57 73,08 3
8. 20.01.2018 16:34 0:11:40 святлана гімназія 3 пінск 57 73,08 б/м
9. 20.01.2018 13:18 0:38:05 Паліна Сульжыцкая Сярэдняя школа № 7 г.Смаргоні Грозенская вобл., Смаргонскі р-н 54 69,23 серт.
10. 22.01.2018 11:27 0:32:25 Ванэса Русак Беняконская сярэдняя школа Воранаўскі раён 53 67,95 серт.
11. 21.01.2018 18:14 0:58:32 Шыдлоўскі Кірыл Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні Гродзенская 53 67,95 серт.
12. 26.01.2018 16:28 0:20:00 Сафонаў Вадзім ГУА»Сярэдняя школа №32″ Магілёўская вобласць ацябарскі раён 50 64,1 серт.
13. 22.01.2018 12:03 0:44:06 Новікава Ірына ДУА «Сярэдняя школа №32 г. Мгілёва» Магілёў 48 61,54 серт.
14. 23.01.2018 14:07 0:27:35 Мікіта Уласевіч ДУА «Гімназія №2 г. Слуцка» Мінская вобл. 47 60,26 серт.
15. 20.01.2018 13:48 0:59:54 Соф’я Змушко ДУА «Зябраўская сярэдняя школа» Гомельская вобласць, Гомельскі раён 46 58,97 серт.
16. 24.01.2018 5:45 0:30:20 Яраховіч Даша ДУА «Ракітненская яслі-сад -базавая школа» Брэсцкая, Лунінецкі 43 55,13 серт.
17. 22.01.2018 12:03 0:44:15 Казлоў Раман ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва» Магілёў 42 53,85 серт.
18.    22.01.2018 11:27 0:30:25 Мацкевіч Валерыя беняконская сярэдняя школа Воранаўскі район 41 дыскв.
19.    22.01.2018 11:44 0:20:32 Мацкевіч Валерыя Беняконская сярэдняя школа Воранаўскі район 40 дыскв.
20. 22.01.2018 11:41 0:23:03 Савіцкая Елізавета Беняконская сярэдняя школа Воранаўскі раён 39 50 серт.

Дзякуй за ўдзел!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *