РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Марфалагічная вясёлка» для 7 класа (18.01.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Марфалагічная вясёлка» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 18.01.2019 г., пераможцам стаў:

 Казак Максім, ДУА «Сярэдняя школа №35 г. Магілёва». Свой дыплом Максім можа спампаваць тут

 

Другое месца заваявалі:

1. Кузьміч Яна, ДУА «Гімназія г.Жыткавічы імя А.А.Ліхоты» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Яна можа спампаваць тут

2. Бендзянкова АнастасіяДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

3. Манкевіч Раман, ДУА «Сярэдняя школа №4 імя В. Маркелава г. Гомеля». Свой дыплом Раман можа спампаваць тут

4. Шымялевіч Арцём, ДУА «Доцішская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці.  Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

5. Максімава Дар’я, ДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут

6. Крывеня Яна, ДУА «Сярэдняя школа № 14 г. Ліды» Гродзенскай вобласці.  Свой дыплом Яна можа спампаваць тут.

7. Дзмітрачэнка Кірыл, ДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Кірыл можа спампаваць тут.

 

Трэцяе месца занялі: 

1Шчэрбакоў Аляксандр, ДУА «Сухарэўскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад-сярэдняя школа імя Ю.М. Двужыльнага». Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць тут.

2. Ныркова Ганна, ДУА «Сярэдняя школа № 35 г. Магілёва». Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут

3. Чэчат Ангеліна,  ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці.  Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.

4. Шыдлоўскі Кірыл, ДУА «»Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Кірыл можа спампаваць тут

5. Багдановіч Валерыя, ДУА «Малоткавіцкая сярэдняя школа»Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.

6. Белазор Алена, ДУА «Хорская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Алена можа спампаваць тут.

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Вароніч Уладзіслаў, ДУА «Ракітненская яслі-сад — базавая школа» Брэсцкай вобласці (спампаваць).

Ціханава Таццяна, ДУА «Сярэдняя школа №32 г. Бабруйска» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

Султанаў Максім, ДУА «Сухарэўскі ВПК яслі-сад-сярэдняя школа імя Ю.М.Двужыльнага» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

Карняйчук Віялета, ДУА «Сярэдняя школа №32 г. Бабруйска» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

Грамыка Валянціна, ДУА «Сярэдняя школа №1 г. Гомеля»  (спампаваць).

Раманенка Алеся, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргонi» Гродзенскай вобласці  (спампаваць).

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *