РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Марфалагічная вясёлка» для 7 класа (2021): аналіз вынікаў і аб’яўленне пераможцаў

У дыстанцыйнай алімпіядзе «Марфалагічная вясёлка» для 7 класа, праведзенай 09.02.2021 г., прынялі ўдзел вучні з 79 навучальных устаноў рэспублікі. Кожная работа правяралася не толькі праграмай, але і ўручную, таму вынікі па завяршэнні выканання алімпіяды могуць не супасці з тымі, якія  прадстаўлены ў табліцы на сайце. За кожны рускі сімвал (тыпу и, щ, у замест ў) здымалася па 0,5 бала.

Па выніках алімпіяды пераможцамі сталі:

Касцюкевіч Сцяпан, ДУА «Гімназія г.п. Глуска» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Сцяпан можа спампаваць тут.

Ляшчэня Сяргей, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Бабруйска» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Сяргей можа спампаваць тут.

 

2 месца занялі:

Кажамячонак Лідзія, ДУА «Яслі-сад -базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Лідзія можа спампаваць тут.

Радзікевіч Міхаіл, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Міхаіл можа спампаваць тут.

Грынявецкі Ілья, ДУА “Сярэдняя школа №40 г.Віцебска імя М.М.Громава”. Свой дыплом Ілья можа спампаваць тут.

Нікулін Яўген, ДУА “Сярэдняя школа №40 г.Віцебска імя М.М.Громава”. Свой дыплом Яўген можа спампаваць тут.

Гусарава Ульяна, ДУА «Жырмунская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ульяна можа спампаваць тут.

Філіновіч Марта, ДУА «Мотальская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Марта можа спампаваць тут.

 

3 месца заваявалі:

Корынь Сняжана, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Сняжана можа спампаваць тут.

Баранава Ганна, ДУА «Гімназія №1 г. Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут.

Латышава Мілана, ДУА “Сярэдняя школа №40 г.Віцебска імя М.М.Громава”. Свой дыплом Мілана можа спампаваць тут.

Пятраш Бажэна, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Бажэна можа спампаваць тут.

Шапруноў Павел, ДУА «Слабадская яслі-сад-базавая школа Шумілінскага раёна» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Павел можа спампаваць тут.

Дрозд Паліна, ДУА «Сярэдняя школа №5 г. Мінска». Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

Швед Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа №210 г.Мінска». Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

Шаўлюга Дар’я, ДУА «Яслі-сад-базавая школа № 11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

Кудравец Анастасія, ДУА «Пціцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

Яско Іван, ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Іван можа спампаваць тут.

Шэстакова Дар’я, ДУА “Сярэдняя школа №18 г. Магiлёва”. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

Кузняцова Дар’я, ДУА «Гімназія №38 г.Мінска». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

 

Сертыфікаты за выкананне алімпіяды звыш 50% атрымалі:

Юхневіч Паліна, ДУА «Жырмунская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Мякеня Арцём, ДУА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва» Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Бондараў Сцяпан, ДУА»Каменскі ВПК дзіцячы сад -сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці. Спампаваць тут.

Капыш Ганна, ДУА “ВПК Крэўскі яслі-сад — сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Баршчэўскі Раман, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Спампаваць тут.

Якаўлеў Глеб, ДУА «Каменскі ВПК дзіцячы сад — сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці. Спампаваць тут.

Пракопчык Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №18 г.Магілева». Спампаваць тут.

Залуцкая Ганна, ДУА «Гімназія №38 г.Мінска». Спампаваць тут.

Осіпава  Яна, ДУА «Сярэдняя школа №8 г. Крычава» Магілёўскай вобласці. Спампаваць тут.

Ігнатовіч Ягор, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.Віцебска». Спампаваць тут.

Драко Ганна, ДУА «Сярэдняя школа №32 г. Бабруйска» Магілёўскай вобласці. Спампаваць тут.

 

Калі каго з настаўнікаў цікавяць заданні алімпіяды, мы дашлём іх на электронную пошту асабіста. На сайце яны размяшчацца не будуць, так як гэта інтэлектуальная аўтарская праца цэлага гурту настаўнікаў.

Выніковая табліца рэйтынгу вучняў, якія выканалі алімпіяду на 50% і вышэй

(Вынікі вучняў, якія не набралі 50%, на сайце не размяшчаюцца. Па запытах настаўнікаў мы дасылаем іх праз электронную пошту).

 

№ п/п
Прозвшча, імя вучня
Установа адукацыі
Вобласць, раён
балы
Працэнт выканання
Месца
1.
Касцюкевіч Сцяпан
гімназія г.п. Глуска
Магілёўская Глускі
90
93,75
1
2.
Ляшчэня Сяргей
ДУА «СШ №32 г.Бабруйска»
Магілёўская
89
92,71
1
3.
Кажамячонак Лідзія
ДУА «Яслі-сад — базавая школа № 11 г. Полацка»
Віцебская вобл., Полацкі р-н
84
87,5
2
4.
Радзікевіч Міхаіл
ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска»
Гродзенская
83
86,46
2
5.
Грынявецкі Ілья
СШ №40 г. Віцебска імя М.М. Громава
г. Віцебск
80
83,33
2
6.
Нікулін Яўген
Сярэдняя школа №40 імя М.М.Громава
Віцебск
79
82,29
2
7.
Гусарава Ульяна
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Жырмунская сярэдняя школа»
Гродзенская вобласць, Воранаўскі раён
77
80,21
2
8.
Філіновіч Марта
ДУА»Мотальская сярэдняя школа»
Брэсцкая Іванаўскі
77
80,21
2
9.
Корынь Сняжана
Галынкаўская сярэдняя школа
Гродзенская Зэльвенскі
76
79,17
3
10.
Баранава Ганна
ДУА «Гімназія №1 г. Ваўкавыска»
Гродзенская вобласць, Ваўкавыск
75
78,12
3
11.
Пятраш Бажэна
Галынкаўская сярэдняя школа
Гродзенскі, Зэльвенскі
75
78,12
3
12.
Латышава Мілана
Сярэдняя школа №40 г.Віцебска імя Громава
Віцебск
75
78,12
3
13.
Шапруноў Павел
ДУА «Слабадская яслі-сад-базавая школа Шумілінскага раёна»
Віцебская вобласць Шумілінскі раён
74
77,08
3
14.
Дрозд Паліна
ДУА «Сярэдняя школа №5 г. Мінска»
г. Мінск, Заводскі р-н
72
75
3
15.
Швед Ксенія
СШ №210
г. Мінск
72
75
3
16.
Шаўлюга Дар’я
» Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка «
Віцебская вобл. Полацкі р-н.
71
73,96
3
17.
Кудравец Анастасія
ДУА»Пціцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа»
Гомельская,Петрыкаўскі
71
73,96
3
18.
Яско Іван
ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка»
Віцебская вобл., Полацкі р-н
70
72,92
3
19.
Шэстакова Дар’я
ДУА «Сярэдняя школа № 18 г. Магiлёва»
Магілёўская вобласць
67,5
70,03
3
20.
Кузняцова Даша
Гімназія №38
г. Мінск Першамайскі раён
67,5
70,03
3
21.
Юхневіч Паліна
Дзяржаўная ўстанова аукацыі «Жырмунская сярэдняя школа»
Гродзенская вобласць, Воранаўскі раён
65
67,71
серт.
22.
Бондараў Сцяпан
ДУА»Каменскі ВПК дзіцячы сад-сярэдняя школа»
Магілёўская,Чавускі
64
66,67
серт.
23.
Мякеня Арцём
УО «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва»
Гродзенская, Зэльвенскі
61
63,54
серт.
24.
Баршчэўскі Раман
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні»
Гродзенская вобласць, Смаргонскі раён
60
62,5
серт.
25.
Якаўлеў Глеб
ДУА «Каменскі ВПК дзіцячы сад — сярэдняя школа»
Магілёўская вобласць, Чавускі раён
60
62,5
серт.
26.
Капыш Ганна
ВПК»Крэўскі яслі-сад-сярэдняя школа»
Гродзенская,Смаргонскі
59
61,46
серт.
27.
Залуцкая Ганна
Гімназія №38
Мінск
58
60,42
серт.
28.
Пракопчык Анастасія
ДУА Сярэдняя школа №18
Магілеўскі
55
57,29
серт.
29.
Осіпава  Яна
Сярэдняя школа №8 г.Крычаў
Магілёўская
52
54,17
серт.
30.
Ігнатовіч Ягор
СШ №2
Віцебск
51
53,12
серт.
31.
Драко Ганна
ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Бабруйска»
Магілёўская вобласць, г. Бабруйска
48
50
серт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *