РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Марфалагічная вясёлка» для 7 класа: аналіз вынікаў і аб’яўленне пераможцаў

У дыстанцыйнай алімпіядзе «Марфалагічная вясёлка» для 7 класа, праведзенай 11.02.2020 г., прынялі ўдзел вучні з 58 навучальных устаноў рэспублікі. Кожная работа правяралася не толькі праграмай, але і ўручную, таму вынікі па завяршэнні выканання алімпіяды могуць не супасці з тымі, якія  прадстаўлены ў табліцы на сайце. За кожны рускі сімвал (тыпу и, щ, у замест ў) здымалася па 0,5 бала. За памылкі ў рэгістрацыі балы здымаліся таксама (глядзі выніковую табліцу).

Па выніках алімпіяды пераможцамі сталі:

1.Балбекаў Дзмітрый, ДУА «Ходасаўская сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць тут.

2.Поўх Вікторыя, ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай  вобласці. Свой дыплом Вікторыя можа спампаваць тут.

3.Шаўлюга Віялета, ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай  вобласці.  Свой дыплом Віялета можа спампаваць тут.

4.Красіцкі Кірыл, ДУА «Гімназія №18 г. Мінска».  Свой дыплом Кірыл можа спампаваць тут.

5.Ціханаў Мікіта, ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад — базавая школа» Магілёўскай вобласці.  Свой дыплом Мікіта можа спампаваць тут.

6.Гуліцкі Яўген, ДУА «Ганцавіцкі ВПК дзіцячы сад — сярэдняя школа ім. П.Г.Лапаціна Барысаўскага раёна» Мінскай вобласці. Свой дыплом Яўген можа спампаваць тут.

 

2 месца занялі:

1.Козырава Елізавета, ДУА «Сярэдняя школа № 8 г.Светлагорска» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Елізавета можа спампаваць тут.

2.Казлова Дар’я, ДУА «Камінтэрнаўская сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

3.Лоска  Руслана, ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад — базавая школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Руслана можа спампаваць тут.

4.Сцяржанава Ангеліна, ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай  вобласці. Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.

5.Касатая Дар’я, ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай  вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

 

3 месца заваявалі:

1.Яцко Глеб, ДУА «Сярэдняя школа №8 г. Светлагорска» Гомельскай вобласці.Свой дыплом Глеб можа спампаваць тут.

2.Курбатава Дар’я, ДУА «Сярэдняя школа №38 г. Гомеля». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

3.Кузьміна Ксенія,  ДУА «Сярэдняя школа №1 г. Веткі імя А.А. Грамыкі» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

4.Маскалёва Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №60 г.Мінска». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

5.Хрушчова Аляксандра , ДУА «Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Аляксандра можа спампаваць тут.

6.Герасіменка Дар’я, ДУА «Клясціцкая дзіцячы сад-сярэдняя школа імя У.А.Хамчаноўскага Расонскага раёна» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

7.Філіпенка Павел, ДУА «Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Павел можа спампаваць тут.

8.Бародзе Аміна, ДУА «Сямёнавіцкая базавая школа» Уздзенскага раёна Мінскай вобласці. Свой дыплом Аміна можа спампаваць тут.

9.Сазонаў Данііл, ДУА «Сярэдняя школа №186 г. Мінска». Свой дыплом Данііл можа спампаваць тут.

10.Бабарыка Даніла, ДУА «Малевіцкая сярэдняя школа» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Даніла можа спампаваць тут.

11.Міндрык Ганна, ДУА “Верцялішкаўская сярэдняя школа” Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут.

 

Сертыфікаты за выкананне алімпіяды звыш 50% атрымалі:

1.Курынская Соф’я, ДУА «Сярэдняя школа № 69 г.Гомеля»(спампаваць);

2.Трухан  Дзiяна, ДУА «Гiмназiя №18 г. Мiнска» (спампаваць);

3.Вангул Глеб, ДУА «Сярэдняя школа №5 г.Масты» Гродзенскай вобласці (спампаваць);

4.Кацар Уладзіслаў, ДУА «Сярэдняя школа № 40 г.Віцебска» (спампаваць);

5.Заяц Дана, ДУА «Сярэдняя школа №2 ім.Ф.І.Кавалёва» Магілёўскай вобласці (спампаваць);

6.Карпей Марта, ДУА «Князеўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці (спампаваць);

7.Заблоцкая Аляксандра, ДУА «Сярэдняя школа №2 ім.Ф.І.Кавалёва» Магілёўскай вобласці (спампаваць);

8.Копаць Аліна, ДУА “Гімназія №18 г. Мінска” (спампаваць);

9.Шыкло Надзея, ДУА “Гімназія №18 г. Мінска” (спампаваць);

10.Каспярэц Вераніка, ДУА «Князеўская сярэдняя школа»  Гродзенскай вобласці (спампаваць);

11.Дарашкевіч Вікторыя, ДУА “Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва” Гродзенскай вобласці (спампаваць);

12.Казакевіч Арына, ДУА «Сярэдняя школа № 7 г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці (спампаваць);

13.Меншыкаў Мацвей, ДУА “Гімназія №18 г.Мінска” (спампаваць);

14.Данілкава Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №1 г. Веткі імя А.А. Грамыкі» Гомельскай вобласці (спампаваць).

 

Калі каго з настаўнікаў цікавяць заданні алімпіяды, мы дашлём іх на электронную пошту асабіста. На сайце яны размяшчацца не будуць, так як гэта інтэлектуальная аўтарская праца цэлага гурту настаўнікаў.

Выніковая табліца рэйтынгу вучняў, якія выканалі алімпіяду на 50% і вышэй

(Вынікі вучняў, якія не набралі 50%, на сайце не размяшчаюцца. Па запытах настаўнікаў мы дасылаем іх праз электронную пошту).

 

№ п/п
імя і прозвішча вучня
Поўная назва ўстановы адукацыі
Вобласць, раён
Клас
Колькасць правільных адказаў
Памылкі ў рэгістрацыі
Працэнт правільных адказаў (%)
Месца
1.
Дзмітрый Балбекаў
ДУА»Ходасаўская сярэдняя школа»
Магілёўская вобласць, Мсціслаўскі раён
7
70
93,33
1
2.
Поўх Вікторыя
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка»
Віцебская  вобл., Полацкі р-н
7
70
93,33
1
3.
Шаўлюга Віялета
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Яслі-сад -базавая школа №11 г. Полацка»
Віцебская вобл., Полацкі р-н
7
69,5
92,67
1
4.
Красіцкі Кірыл
ДУА «Гімназія №18 г. Мінска»
г. Мінск,  Першамайскі раён.
7″В»
69
92
1
5.
Ціханаў Мікіта
ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад — базавая школа»
Магілёўская Глускі
7
67
89,33
1
6.
Гуліцкі Яўген
ДУА Ганцавіцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа імя П. Р. Лапаціна Барысаўскага раёна
Мінская, Барысаўскі
7
67
89,33
1
7.
Козырава Елізавета Сяргееўна
ДУА «Сярэдняя школа № 8 г.Светлагорска»
Гомельская
7
64
85,33
2
8.
Казлова Дар’я
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Камінтэрнаўская сярэдняя школа»
Магілёўская вобласць, Магілёўскі раён
7
62
82,67
2
9.
Лоска  Руслана
ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад — базавая школа»
Магілёўская Глускі
7
62
82,67
2
10.
Сцяржанава Ангеліна
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Яслі-сад-базавая школа N 11 г. Полацка»
Віцебская вобл., Полацкі р-н
7
61,5
82
2
11.
Касатая Дар’я
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Яслі-сад-базавая школа №11 г.Полацка»
Віцебская вобл., Полацкі р-н
7
61
81,33
2
12.
Яцко Глеб
ДУА «Сярэдняя школа №8 г. Светлагорска»
Гомельская
7 «Г»
57
76
3
13.
Курбатава Дар’я
ДУА «Сярэдняя школа №38 г. Гомеля»
г. Гомель
7
56
74,67
3
14.
Кузьміна Ксенія
ДУА «Сярэдняя школа №1 г. Веткі імя А.А. Грамыкі»
Гомельская
56
74,67
3
15.
Маскалёва Анастасія
Сярэдняя школа №60 г.Мінска
г.Мінск
7″А»
54
72
3
16.
хрушчова аляксандра сяргееўна
ДУА Сярэдняя школа г.п. краснаполле
магілёўская
7
54
—          1б.
71
3
17.
Герасіменка Дар’я
ДУА «Клясціцкая дзіцячы сад-сярэдняя школа імя У.А.Хамчаноўскага Расонскага раёна»
Віцебская, Расонскі
7
54
72
3
18.
Филипенко павел сергеевич
Гуо средняя школа г.п.краснополье
Могилевскаякарпова н.в.
7
54
-2 б
70
3
19.
Бародзе Аміна
ДУА «Сямёнавіцкая базавая школа» Уздзенскага раёна
Мінская, Уздзенскі
7
54
72
3
20.
Сазонаў Данііл
ДУА «Сярэдняя школа №186 г. Мінска»
г. Мінск
7
52
70
3
21.
Бабарыка Даніла
Малевіцкая сярэдняя школа
Гомельская, Жлобінскі
7
52
70
3
22.
Міндрык Ганна
Верцялішкаўская сярэдняя школа
Гродзенская, Гродзенскі
7
52
70
3
23.
Курынская Соф’я
ДУА «Сярэдняя школа № 69 г.Гомеля»
Гомельская, Савецкі
7
51
68
серт.
24.
Трухан  Дзiяна
гiмназiя 18 г Мiнска
г Мiнск
50,5
0,5 б
66,67
серт.
25.
Вангул Глеб
Дзяржаўная установа адукацыі «Сярэдняя школа №5 г. Масты»
Гродзенская, Мастоўскі
7
50
66,67
серт.
26.
Кацар Уладзіслаў
ДУА «Сярэдняя школа № 40 г.Віцебска»
Віцебская
7 «А»
50
66,67
серт.
27.
Заяц Дана
Сярэдняя школа №2 ім.Ф.І.Кавалёва
Магілёўская, Клічаўскі
7
49
65,33
серт.
28.
Карпей Марта
Князеўская СШ
Гродзенская вобл.,Зэльвенскі р-н.
7
49
65,33
серт.
29.
Заблоцкая Аляксандра
Сярэдняя школа №2 ім.Ф.І.Кавалёва
Магілёўская, Клічаўскі
7
45
60
серт.
30.
Копаць Аліна
Гімназія № 18 г. Мінска
г.Мінск
7 «В» …
43
57,33
серт.
31.
Шыкло Надзея
гімназія 18
г. Мінск
7
42
-0,5 б
55
серт.
32.
Каспярэц Вераніка
Князеўская СШ
Гродзенская вобл., Зэльвенскі р-н.
7
42
56
серт.
33.
Дарашкевіч Вікторыя
Гімназія №1 г. п. Зэльва
Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён
7
40
53,33
серт.
34.
Казакевіч Арына
ДУА » Сярэдняя школа № 7 г. Смаргоні»
Гродзенская вобласць
7 «А»
40
53,33
серт.
35.
Меньшіков Мацвей
гімназія 18
горад Мінск
7 В
39
-0,5 б
50,67
серт.
36.
Данілкава Анастасія
ДУА «Сярэдняя школа №1 г. Веткі імя А.А. Грамыкі»
Гомельская
38
50,67
серт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *