РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Марфалагічная вясёлка» для 8 класа (27.01.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Марфалагічная вясёлка» для 8 класа, якая прайшла на нашым сайце 27.01.2018 г., пераможцам стаў:

Чаргейка Павел, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва».  Свой дыплом Павел можа спампаваць тут.


Другое месца падзялілі:

1. Шэшунькова Анастасія, ДУА » Зябраўская сярэдняя школа». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

2. Быліцкая Аліна, ДУА «Гімназія №56 г.Гомеля імя А.А.Вішнеўскага». Свой дыплом Аліна можа спампаваць тут.


Трэцяе месца занялі: 

1.  Космыкава Тамара, ДУА «Гімназія г.Веткі». Свой дыплом Тамара можа спампаваць тут.

2. Кандраценка Вольга, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа». Свой дыплом Вольга можа спампаваць тут.

3. Іванова  Крысціна, ДУА «Сярэдняя школа №3 г. Клімавічы». Свой дыплом Крысціна можа спампаваць тут

4. Анастасія Сульжыцкая, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Валерыя Сокалава, ДУА «Сярэдняя школа № 20 г.Магілёва»(спампаваць).

Куршук Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).

Цэйкала Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).

Ягор Нікалаевіч, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).

Карына Мітлашук, ДУА » Сярэдняя школа в. Знаменка» (спампаваць).

Роўба Ксенія, Беняконская сярэдняя школа (спампаваць).

Мікіта Кісялёў, СШ №3 г.Клімавічы (спампаваць).

 Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Імя і прозвішча Поўная назва ўстановы адукацыі Вобласць, раён Колькасць правільных адказаў         (%) Месца
1. Чаргейка Павел УА «Дзяржаўная гімназія № 1 г. п. Зэльва» Гродзенская 54 78,26 1
2. Шэшунькова Анастасія ДУА » Зябраўская сярэдняя школа» Гомельская вобласць, Гомельскі раён 50 72,46 2
3. Быліцкая Аліна Гімназія №56 г.Гомеля імя А.А.Вішнеўскага Гомельская 47 68,12 2
4. Анастасія Сульжыцкая ДУА «Сярэдняя школа № 7 г. Смаргоні» Гродзенская вобл., Смаргонскі р-н 44 63,77 3
5. Космыкава Тамара Гімназія г.Веткі Гомельская, Веткаўскі 44 63,77 3
6. Кандраценка Вольга Галынкаўская СШ Гродзенская, Зэльвенскі 42 60,87 3
7. Іванова  Крысціна СШ№3 г. Клімавічы Магілёўская вобласць 41 59,42 3
8. Цэйкала Даша Гімназія №1 Зэльвенскі 39 56,52 серт.
9. Ягор Нікалаевіч Гімназія №1 Зэльвенскі район 39 56,52 серт.
10. Куршук Даша Гімназія №1 Зэльва 38 55,07 серт.
11. Валерыя Сокалава ГУО Сярэдняя школа№20 Магілёў 38 55,07 серт.
12. Мікіта Кісялёў СШ №3 г.Клімавічы Магілёўская вобласць 38 55,07 серт.
13. Роўба Ксенія Беняконская сярэдняя школа Гродзенская, Воранаўскі 37 53,62 серт.
14. Мітлашук Карына Ігараўна ДУА «Сярэдняя школа в. Знаменка» Брэсцкая вобласць, Брэсцкі раён 31 44,93 серт.

 

Дзякуй за ўдзел!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *