РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Стылістычныя прыгоды» для 5 класа (10.03.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Стылістычныя прыгоды» для 5 класа, якая прайшла на нашым сайце 10.03.2018 г., пераможцамі сталі:

1. Рамашка Алена, ДУА»Морацкі ВПК» Мінскай вобласці. Свой дыплом Алена можа спампаваць тут.

2. Мініч Таццяна, ДУА»Сярэдняя школа №6 г.Слуцка» Мінскай вобласці. Свой дыплом Таццяна можа спампаваць тут.

Другое месца занялі: 

1. Мялешка Вікторыя, ДУА «Фарынаўская дзіцячы сад-сярэдняя школа Полацкага раёна» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Вікторыя можа спампаваць тут.

2. Дзянісенка АляксандраДУА «Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Аляксандра можа спампаваць тут.

3. Ленавец Ірына, ДУА «Сярэдняя школа № 1 г.п. Гарадзея» Мінскай вобласці. Свой дыплом Ірына можа спампаваць тут.

Трэцяе месца занялі: 

Корань Максім, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Максім можа спампаваць тут.

Чаргейка Паліна, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

Падголіна ГаннаДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут.

Анастасія Валчкова, ДУА «Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

Хрысцік Варвара, ДУА «Махроўская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Варвара можа спампаваць тут.

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Соф’я Шыдлоўская,  ДУА «Гімназія №56 г. Гомеля імя А.А.Вішнеўскага». (спампаваць).

Зміцюрова Дар’я, ДУА «Зябраўская сярэдняя школа» (спампаваць).

Арына Казакевiч, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» Гродзенскай вобласці. (спампаваць).

 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Укажыце ваша імя і прозвішча Клас Поўная назва ўстановы адукацыі Вобласць, раён Колькасць правільных адказаў Працэнт правільных адказаў (%) Месца
Рамашка Алена 5 ДУА»Морацкі ВПК» Мінская Клецкі 45 88,24 1
Мініч Таццяна 5 ДУА»Сярэдняя школа №6 г.Слуцка» Мінская,Слуцкі 42 82,35 1
Дзянісенка Аляксандра 5 Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа Гродзенская вобласць,  Дзятлаўскі раён 37,5 73,53 2
Мялешка Валерыя 5 ДУА «Фарынаўская дзіцячы сад-сярэдняя школа Полацкага раёна» Віцебская, Полацкі 37 72,55 2
Ірына Ленавец 5 СШ  № 1 г.п. Гарадзеі Мінская Нясвіжскі 36 70,59 2
Чаргейка Паліна 5 УА «Дзяржаўная гімназія № 1 г. п. Зэльва» Гродзенская 35 68,63 3
Корань Максім 5 Галынкаўская СШ Гродзенская Зэльвенскі 34 66,67 3
Анастасія Валчкова 5 ДУА»Гімназія г.Быхава» Магілёўская, Быхаў 34 66,67 3
Падголіна Ганна 5 ДУА»Гімназія г.Быхава» Магілёўская 34 66,67 3
Хрысцік Варвара 5 «Махроўская СШ» Брэсцкая вобл. Іванаўскі раён 33,5 65,69 3
Шыдлоўская Соф’я 5 Гімназія 56 г.Гомеля імені А.А. Вішнеўскага г.Гомель 30 58,82 серт.
Казакевіч Арына 5 ДУА «Сярэдняя школа № 7 г. Смаргонi» Гродзенская 28 54,9 серт.
Зміцюрова Дар’я 5 клас ДУА «Зябраўская сярэдняя школа» Гомельская вобласць , Гомельскі раён 26 50,98 серт.

 

Дзякуй за ўдзел!

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *