РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Стылістычныя прыгоды» для 7 класа (01.03.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Стылістычныя прыгоды» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 01.03.2019 г., пераможцамі сталі:

1. Яшчарка Усевалад, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Усевалад можа спампаваць тут

2. Мельнікава Вольга, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Вольга можа спампаваць тут

3. Караленка Дзмітрый, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць тут.

 

Другое месца заваявалі:

1. Крукава Ангеліна, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.

2. Савосцікава Ангеліна, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут

3. Белазор АленаДУА «Хорская сярэдняя школа». Свой дыплом Алена можа спампаваць тут

4. Ларына Дар’я, ДУА «Заеліцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад — сярэдняя школа». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

5. Бакшук Юлія, ДУА «НПК Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Юлія можа спампаваць тут

6. Шымялевіч Арцём, ДУА «Доцішская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці.  Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

7. Хальпукова Дарына, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва». Свой дыплом Дарына можа спампаваць тут

 

Трэцяе месца занялі: 

1. Манкевіч Раман, ДУА «Сярэдняя школа №4 імя В. Маркелава г. Гомеля». Свой дыплом Раман можа спампаваць тут

2. Шчэрбакоў Аляксандр, ДУА «Сухарэўскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад — сярэдняя школа імя Ю.М.Двужыльнага» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць тут

3. Казак Максім, ДУА «Сярэдняя школа № 35 г. Магілёва». Свой дыплом Максім можа спампаваць тут

4. Мядзведская Таццяна, ДУА «Сухарэўскі ВПК яслі-сад — сярэдняя школа імя Ю.М. Двужыльнага» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Таццяна можа спампаваць тут

5. Чурсіна Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска». Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут

6. Шаляпенка Аліна, ДУА «Забялышынская сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Аліна можа спампаваць тут

7. Крэмко Альбіна, ДУА «Малоткавіцкая сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Альбіна можа спампаваць тут

8. Балаханава Паліна, ДУА «Сярэдняя школа № 35 г. Магілёва». Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Смалянікава Ірына, ДУА «Дуброўскі ВПК д/с – БС» (спампаваць).

Султанаў Максім, ДУА «Сухарэўскі ВПК яслі-сад-сярэдняя школа імя Ю.М.Двужыльнага» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

 

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *