РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Стылістычныя прыгоды» для 7 класа (17.03.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Стылістычныя прыгоды» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 17.03.2018 г., пераможцамі сталі:

1. Дзяніс Чапля, ДУА «Гімназія №1 г.Ліда» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дзяніс можа спампаваць тут.

2. Жынко Настасся,  ДУА «Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Настасся можа спампаваць тут.

3. Сарвас Мілана, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Мілана можа спампаваць тут.

 

Другое месца падзялілі:

1. Сімаковіч АляўцінаДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілёва». Свой дыплом Аляўціна можа спампаваць тут.

2.  Даната Талкачова, ДУА «Мяжысецкая сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Даната можа спампаваць тут.

3. Дзіяна Лукомская, ДУА «Бабіцкі яслі-сад-сярэдняя школа» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Дзіяна можа спампаваць тут.

4. Малашонак Ульяна, ДУА «Гiмназiя г. Быхава». Свой дыплом Ульяна можа спампаваць тут.

 

Трэцяе месца занялі: 

1. Мушынская Анастасія, ДУА «Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

2. Паліна Брытвіч, ДУА «Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

3. Канавалава Ксенія, ДУА «Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Насека Каміла, ДУА «Брынёўскі дз/с-СШ» (спампаваць).

Крук Валерыя, ДУА “СШ №18 г.Пінска” (спампаваць).

Левычанкова Кацярына, ДУА «Гiмназiя г. Быхава» (спампаваць).

 Запатылак Кірыл, ДУА «Гімназія г.Быхава» (спампаваць).

 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

імя і прозвішча
Клас
УА
Вобласць, раён
к-ць адказаў
(% выканання
Месца
Дзяніс Чапля
7
Гімназія №1 г.Ліда
Гродзенская вобласць, Лідскі раён
54,5
92,37
1
Жынко Настасся
7
Хвінявіцкі дзіцячы сад — сярэдняя школа
Гродзенская, Дзятлаўскі
50
84,75
1
Мілана Сарвас
7
Гімназія №1 г.п.Зэльва
Гродзенская вобл.
48
81,36
1
Сімаковіч Аляўціна
7″А»
ДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілёва»
Магілёў
46
77,97
2
Даната Талкачова
7
ДУА «Мяжысецкая СШ»
Магілёўская, магілёўскі
45
76,27
2
Дзіяна Лукомская
7
Бабіцкі яслі-сад-сярэдняя школа
Гомельская вобласць, Чачэрскі раён
44,5
75,42
2
Даша
7
Вязынь
Вілейскі
44
74,58
б/м
Ульяна Малашонак
7
ДУА “Гімназія г.Быхава”
Магілёўская вобласць Быхаўскі раён
42
71,19
2
Мушынская Анастасія
7
ДУА «Гімназія г. Быхава»
Магілёўская, Быхаўскі
37
62,71
3
Паліна Брытвіч
7 «В»
ДУА «Гімназія г. Быхава»
Магілёўская, Быхаўскі
36
61,02
3
Канавалава Ксенія
7 «А»
ДУА»Гімназія г.Быхава»
Магілёўскі раён
35
59,32
3
Левычанкова Кацярына
7
ДУА “Гімназія г Быхава”
магілёўская вобласць быхаўскі раён
33,5
56,78
серт.
Крук Валерыя
7 «Г»
ДУА “СШ №18 г.Пінска”
Брэсцкая
32
54,24
серт.
Запатылак Кірыл
7
ДУА «Гімназія г.Быхава»
Магілёўская вобласць , г.Быхаў
31
52,54
серт.
Каміла Насека
7
Брынёўскі дзіцячы сад-сярэдняя школа
Гомельская,Петрыкаўскі
30,5
51,69
серт.

Дзякуй за ўдзел!

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *