РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Стылістычныя прыгоды» для 8 класа (17.03.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Стылістычныя прыгоды» для 8 класа, якая прайшла на нашым сайце 17.03.2018 г., пераможцамі сталі:

1. Кахнюк Яўген, ДУА «Малоткавіцкая сярэдняя школа». Свой дыплом Яўген можа спампаваць тут.

2. Германішка Валерыя, ДУА «Сярэдняя школа №2 г.Бярозаўкі». Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.

3. Сокалава Валерыя, ДУА » Сярэдняя школа №20 г. Магілёва». Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.

Другое месца падзялілі:

1. Мікіта Кісялёў, ДУА «Сярэдняя школа №3 г.Клімавічы». Свой дыплом Мікіта можа спампаваць тут.

2. Фукс Карына, ДУА «Сярэдняя школа №8 г.Крычава». Свой дыплом Карына можа спампаваць тут.

3. Пац Кацярына, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Кацярына можа спампаваць тут.

4. Цэйкала Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

Трэцяе месца занялі: 

1.  Елізавета Красніцкая, ДУА «Макранскі ВПК д/с —  СШ».  Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.

2 Зуба Валерыя, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.

3. Лебедзь Ілья, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Ілья можа спампаваць тут.

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Анастасія Сульжыцкая, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» (спампаваць).

Саўчанка Дар’я, ДУА»Гімназія г.Быхава» (спампаваць).

Шматко Надзея, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» (спампаваць).

Рэбкавец Алена,  ДУА «Сярэдняя школа №18 г.Пінска» (спампаваць).

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Імя і прозвішча клас УА Вобласць, раён к-ць правільных адказаў % выканання Месца
Сокалава Валерыя 8 ДУА » Сярэдняя школа №20 г. Магілёва» Магілёўская 46,5 73,81 1
Германішка Валерыя 8 ДУА «Сярэдняя школа №2 г.Бярозаўкі» Гродзенская вобл., Лідскі раён 45,5 72,22 1
Кахнюк Яўген 8 «Б» ДУА «Малоткавіцкая сярэдняя школа» Брэсцкая Пінскі 45,5 72,22 1
Мікіта Кісялёў 8 Б ДУА «Сярэдняя школа №3 г.Клімавічы» Магілёўская вобласць, г.Клімавічы 44 69,84 2
Фукс Карына 8 «Б» ДУА «Сярэдняя школа №8 г.Крычава» Магілёўская вобласць 42 66,67 2
Пац Кацярына 8 Гимназия №1 Гродненская, Зельва 40 63,49 2
Цэйкала Дар’я 8 Гімназія №1 Зэльва 40 63,49 2
Елізавета Красніцкая 8 ДУА «Макранскі ВПК д/с —  СШ» Магілёўская, Быхаўскі 38,5 61,11 3
Зуба Валерыя 8 гімназія №1 Зэльва 38 60,32 3
Ілья Лебядзь 8 Дзяржаўная гімназія № 1 г.п. Зэльва Гродзенская/ Зэльвенскі 38,5 61,11 3
Шматко Надзея 8 Гімназія №1 Зэльва 37 58,73 серт.
Саўчанка Дар’я Аляксееўна 8 ДУА»Гімназія г.Быхава» Магілёўская, г.Быхаў 34 53,97 серт.
Рэбкавец Алена 8 «В» ГУА СШ №18 г. Пінск 33 52,38 серт.
Анастасія Сульжыцкая 8 ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» Гродзенская вобл., Смаргонскі р-н 32 50,79 серт.

Дзякуй за ўдзел!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *