РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Свет гукаў» для 6 класа (12.10.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Свет гукаў» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 12.10.2018 г., пераможцай стала:

Чурыла Кацярына, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Кацярына можа спампаваць тут.

 

Другое месца заваявалі:

1.Азараў Антон, ДУА «Сярэдняя школа №23 г. Магілёва». Свой дыплом Антон можа спампаваць тут.

2.Карэцкая Лізавета, ДУА «Сярэдняя школа N 23 г. Магілёва«. Свой дыплом Лізавета можа спампаваць тут

 

Трэцяе месца занялі: 

1.Чыстабаева Ксенiя, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска».  Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

2. Бусловіч Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

3. Чаргейка Паліна, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

4.Вярстак ДаніілДУА «Галынкаўская сярэдняя школа». Свой дыплом Данііл можа спампаваць тут.

5.Шалястовіч Арсеній, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Арсеній можа спампаваць тут.

 

Вынікі Яны Лін ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска» не залічаны з-за паўторнага выканання заданняў. 

 

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

№ п/п Імя і прозвішча Установа адукацыі Вобласць, раён Колькасць правільных адказаў Працэнт правільных адказаў (%) Месца

1.

Чурыла Кацярына Галынкаўская СШ Гродзенская, Зэльвенскі 27,5 94,83

1

2.

Азараў Антон ДУА «Сярэдняя школа №23 г. Магілёва» г. Магілеў 24 82,76 2

3.

Карэцкая Лізавета Андрэеўна ДУА «Сярэдняя школа №23 г. Магілёва» г. Магілёў 23 79,31

2

4.

Чаргейка Паліна УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенская вобл., Зэльвенскі раён 19,5 67,24 3

5.

Бусловіч Дар’я гімназія №1 г. п. Зэльва 19 65,52

3

6. Верстак Данііл Галынкаўская СШ Гродзенская,Зэльвенскі 17 58,62

3

7. Шалястовіч Арсеній гімназія №1 Зэльва 15 51,72

3

8.

Чыстабаева Ксенія сярэдняя школа №40 Віцебск 14,5 50

3

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *