РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Свет гукаў» для 7 класа (12.10.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Свет гукаў» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 12.10.2018 г., пераможцам стаў:

Партненка Арцём, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва». Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут

 

Другое месца заваявалі:

1.Чурсіна Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска»Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут

2.Хальпукова Дарына, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва». Свой дыплом Дарына можа спампаваць тут

 

Трэцяе месца занялі: 

1. Русак Аліна, ДУА «Гімназія №19 г.Мінска». Свой дыплом Аліна можа спампаваць тут.

2.Шымялевіч Арцём, ДУА «Доцішская сярэдняя школа».  Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

3.Сульжыцкая Паліна, ДУА «Сярэдняя школа №7  г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

4. Чэчат Ангеліна,  ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Бакшук Юлія, ДУА «НПК Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа» (спампаваць).

Паліна Калейнік, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Уласевіч Мікіта, ДУА Гімназія №2 г. Слуцка (спампаваць).

Сячко Кiрыл, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска»  (спампаваць).

Барыхін Георгій, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска»  (спампаваць).

 

Вынікі вучаніцы Бароўка Вікторыі, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска», не залічаны з-за паўторнага выканання заданняў.

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

№ п/п

Імя і прозвішча Вобласць, раён Установа адукацыі Колькасць правільных адказаў Працэнт правільных адказаў (%)

Месца

1.

Партненка Арцем Магілёўская ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва» 32,5 80,25

1

2.

Хальпукова Дарына Магілёўская ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва» 29,5 72,84

2

3.

Чурсіна Ксенія Віцебская Сярэдняя школа №40 горада Віцебска 29,5 72,84

2

4.

Русак Аліна Мінск Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Гімназія №19 г.Мінска» 27,5 67,9

3

5.

Шымялевіч Арцём Гродзенская, Воранаўскі ДУА » Доцішская сярэдняя школа» 26,5 65,43 3

6.

Ангеліна Чэчат Гродзенская, Зельвенскі Галынкаўская СШ 25,5 62,96

3

7.

Паліна Сульжыцкая Гродзенская, Смаргонскі ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» 24,5 60,49

3

8.

Уласевіч Мікіта Мінская вобласць ДУА Гімназія №2 г. Слуцка 22,5 55,56

серт.

9.

Сячко Кiрыл Вiцебск ГУА»Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска» 22 54,32

серт.

10.

Паліна Калейнік Гродзенская, Зэльвенскі Галынкауская СШ 22 54,32

серт.

11.

Бакшук Юлія Гродзенская, Дзятлаўскі Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа 21 51,85

серт.

12.

Барыхін Георгій г. Віцебск, Першамайскі раён Сярэдняя школа №40 г. Віцебска 20,5 50,62

серт.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *