РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Свет гукаў» для 7 класа (28.10.2017 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Свет гукаў» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 28.10.2017 г., пераможцамі сталі:

1.Лоскат Дар’я, ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

2. Чапля Дзяніс, ДУА «Гімназія №1 г.Ліда». Свой дыплом Дзяніс можа спампаваць тут. 


Другое месца падзялілі:

1Данііл Каськевіч, ДУА «Бігосаўская сярэдняя школа». Свой дыплом Данііл можа спампаваць тут. 

2. Апановіч  Анастасія,  ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

3. Масквіціна Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

4. Сімаковіч Аляўціна, ДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілёва». Свой дыплом Аляўціна можа спампаваць тут.

5. Мамедава Вiялета, ДУА » Гімназія №1 г.Віцебска». Свой дыплом Віялета можа спампаваць тут.


Трэцяе месца занялі: 

1. Ульяна Малашонак, ДУА «Гiмназiя г.Быхава». Свой дыплом Ульяна можа спампаваць тут.

2. Бусловіч Вольга, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Вольга можа спампаваць тут.

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Іванова Алена, ДУА «Сярэдняя школа №14 г.Салігорска» (спампаваць).

Ганчарэнка Яўгеній, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва» (спампаваць).

Маляўская Аляксандра, ДУА «Сярэдняя школа № 7 г.Смаргоні» (спампаваць).

Каржова Яўгенія, ДУА «Гарбавіцкі ВПК дзіцячы сад/сярэдняя школа» (спампаваць).

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

№ п/п Укажыце ваша імя і прозвішча Установа адукацыі Вобласць, раён Колькасць правільных адказаў Працэнт правільных адказаў (%) Месца
1. Дар’я Лоскат ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Свіслацкі раён 34,5 86,25 1
2. Чапля Дзяніс Гімназія №1 г.Ліда Гродзенская 33 82,5 1
3. Данііл КАськевіч ДУА «Бігосаўская сярэдняя школа верхнядзвінскага раёна» Віцебская, Верхнядзвінскі 30 75 2
4. Апановіч  Анастасія Сярэдняя школа № 7 г.Смаргоні Гродзенская, Смаргонскі 30 75 2
5. Масквіціна Анастасія Сш №7 г. Смаргоні Гродзенская 29 72,5 2
6. Сімаковіч Аляўціна ДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілёва» Магілёў 28 70 2
7. Мамедава Вiялета Гімназiя 1 Віцебск 28 70 2
8. Бусловіч Вольга Гімназія №1 Зэльва 24 60 3
9. Ульяна Малашонак ДУА «Гiмназiя г.Быхава» Магiлёўская вобл, Быхаўскi раён 24 60 3
10. Іванова Алена Сш №14 г.Салігорска Мінская, Салігорскі 23,5 58,75
11. Ганчарэнка Яўгеній Гімназія №1 г.п. зэльва Гродзенская вобласць, г.п. Зэльва 22 55
12. Маляўская Аляксандра Сш №7 Гродзенская, Смаргонь 21 52,5
13. Каржова Яўгенія ДУА «Гарбавіцкі ВПК дзіцячы сад/сярэдняя школа» Магілеўская, Чавускі 20,5 51,25

Дзякуй за ўдзел!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *