РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Свет гукаў» для 8 класа (19.10.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Свет гукаў» для 8 класа, якая прайшла на нашым сайце 19.10.2018 г., пераможцай стала Шанталосава Аляксандра, ДУА «Сярэдняя школа №23 г. Магілёва». Свой дыплом Аляксандра можа спампаваць тут

Другое месца заваявала:

Канавалава Ксенія, ДУА «Гімназія  г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

 

Трэцяе месца занялі: 

1) Патапейка Яніна, ДУА «Сярэдняя школа №23 г. Магілёва». Свой дыплом Яніна можа спампаваць тут.

2)  Русялевіч Віялета, ДУА»Доцішская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Віялета можа спампаваць тут

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Малашонак Ульяна, ДУА «Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці  (спампаваць).

Жынко Настасся, ДУА «НПК Хвінявіцкі  дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Каржова Яўгенія, ДУА «НПК Гарбавіцкі  дзіцячы сад — сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

Цернавы Дзмітрый, ДУА «Хорская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці (спампаваць).

 Крук Валерыя, ДУА «Сярэдняя школа №18 г.Пінска» Брэсцкай вобласці (спампаваць).

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

ПІІ вучня
клас
УА
Вобласць, раён
К-ць балаў
% выканання
Месца
Шанталосава Аляксандра
ДУА «Сярэдняя школа №23 г. Магілёва»
г. Магілёў
41
100
1
Канавалава Ксенія
8
ДУА «Гімназія  г.Быхава»
31,5
76,83
2
Патапейка Яніна
8
ДУА «Сярэдняя школа №23 г. Магілёва»
г. Магілёў
28
68,29
3
Русялевіч Віялета
8
ДУА»Доцішская сярэдняя школа»
Гродзенская, Воранаўскі
27,5
67,07
3
Ульяна Малашонак
8″А»
ГУО «Гімназія г.Быхава»
Магілёўская вобласць, Быхаўскі раён
23
56,1
серт.
Валерыя Крук
8 г
ДУА СШ №18 г.Пінска
Брэсцкая
23
56,1
серт.
Настасся Жынко
8
Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа
Гродзенская, Дзятлаўскі
23
56,1
серт.
Каржова Яўгенія
8
ДУА «Гарбавіцкі ВПК ДС- СШ»
Мгілеўская, Чавускі
22,5
54,88
серт.
Цернавы Дзмітрый Уладзіміравіч
5
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Хорская сярэдняя школа»
Брэсцкая вобласць, столінскі раён
22,5
54,88
серт.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *