РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Вераснёўскія жарынкі» для 7 класа: аналіз вынікаў і аб’яўленне пераможцаў

дыстанцыйная алімпіяда

У дыстанцыйнай алімпіядзе «Вераснёўскія жарынкі» для 7 класа, праведзенай 22.09.2020 г., прынялі ўдзел вучні з 56 навучальных устаноў рэспублікі. Кожная работа правяралася не толькі праграмай, але і ўручную, таму вынікі па завяршэнні выканання алімпіяды могуць не супасці з тымі, якія  прадстаўлены ў табліцы на сайце. За кожны рускі сімвал (тыпу и, щ, у замест ў) здымалася па 0,5 бала.

Па выніках алімпіяды пераможцамі сталі:

1. Яско Іван, ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Іван можа спампаваць тут.

2.Самайловіч Вікторыя, ДУА «Елкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Вікторыя можа спампаваць тут.

3.Булка Валерыя, ДУА «Мацвееўскі НПК дзіцячы спд — сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.

4.Корынь Сняжана, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Сняжана можа спампаваць тут.

5.Касцюкевіч Сцяпан, ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад — базавая школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Сцяпан можа спампаваць тут.

6. Нікулін Яўгеній, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска». Свой дыплом Яўгеній можа спампаваць тут.

7.Кароль Карына, ДУА «Князеўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Карына можа спампаваць тут.

8.Пасюк Паліна, ДУА «Сярэдняя школа № 5 г.Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

9.Паўлушчанка Марына, ДУА»Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Марына можа спампаваць тут.

10.Рачок Караліна, ДУА «Князеўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Караліна можа спампаваць тут.

11.Кузьма Мар’яна, ДУА «Мацвееўскі НПК дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Мар’яна можа спампаваць тут.

12.Пронская Паліна, ДУА “Сярэдняя школа №5 г.Масты” Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

13.Шаўлюга Дар’я, ДУА «Яслі-сад-базавая школа № 11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыпломДар’я можа спампаваць тут.

14.Сазонаў Данііл, ДУА «Сярэдняя школа г.п.Краснаполле» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Данііл можа спампаваць тут.

 

2 месца занялі:

1.Мацкевіч Вікторыя, ДУА «Яслі-сад — базавая школа №11 г.Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Вікторыя можа спампаваць тут.

2.Гарадок Аляксандр, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа»  Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць тут.

3.Ціпяшоў Канстанцін, ДУА «Міжэрыцкі дзіцячы сад — базавая школа імя У. Ляха»  Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Канстанцін можа спампаваць тут.

4.Качанаў Дзяніс, ДУА»Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Дзяніс можа спампаваць тут.

5.Шапруноў Павел, ДУА «Слабадская яслі-сад-базавая школа Шумілінскага раёна» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Павел можа спампаваць тут.

6.Юхневіч Паліна, ДУА «Жырмунская сярэдняя школа»  Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

7.Пятраш Бажэна, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа»  Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Бажэна можа спампаваць тут.

8.Грынявецкі Ілья, ДУА «Сярэдняя школа №40 г. Віцебска ім. М. М. Громава». Свой дыплом Ілья можа спампаваць тут.

9.Кулініч Мікіта, ДУА»Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Мікіта можа спампаваць тут.

10. Макарэвіч Ілья, ДУА «Міжэрыцкі дзіцячы сад — базавая школа імя У. Ляха»  Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ілья можа спампаваць тут.

11.Тамашэвіч Іван, ДУА «Яслі-сад-базовая школа №11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Іван можа спампаваць тут.

12.Cердзюкоў Яўгеній, ДУА «Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Яўгеній можа спампаваць тут.

13.Брылевіч Паліна, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

14.Сазонава Марыя, ДУА»Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Марыя можа спампаваць тут.

15.Бондарава Марыя, ДУА»Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Марыя можа спампаваць тут.

16.Грыгаровіч Ягор, ДУА «Гімназія №2 г.Віцебска». Свой дыплом Ягор можа спампаваць тут.

17.Капыш Ганна, ДУА «ВПК Крэўскі яслі -сад-сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут.

18.Латышава Мілана, ДУА «Сярэдняя школа №40 г. Віцебска ім. М. М. Громава». Свой дыплом Мілана можа спампаваць тут.

 

3 месца заваявалі:

1.Засценчык Арцём, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва » Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

2.Шчарбіна Марыя, ДУА «Гудзевіцкая сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Марыя можа спампаваць тут.

3.Баршчэўскі Раман, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Раман можа спампаваць тут.

4.Баранава Ганна, ДУА «Гімназія №1 г. Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут.

5.Доста Арцём, ДУА «Сярэдняя школа №3 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

6.Кажамячонак Лідзія, ДУА «Яслі-сад -базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Лідзія можа спампаваць тут.

 

Сертыфікаты за выкананне алімпіяды звыш 50% атрымалі:

Шыперка Марыя, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Мінска». Спампаваць

Кулікоўская Вікторыя, ДУА»Мацвееўскі НПК комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Спампаваць

Чарапок Валерыя, ДУА «Гімназія №1 г.Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Спампаваць

Юранкова Валерыя, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Мінска». Спампаваць

Гайдукевіч Павел, ДУА «Гімназія №3 г.Гродна». Спампаваць

Раўза Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска імя М. М. Громава» Віцебскай вобласці. Спампаваць

Касцюкова Ксенія,  ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска імя М. М. Громава» Віцебскай вобласці. Спампаваць

Нарэль Аліна, ДУА «Сярэдняя школа №1 г.Наваполацка» Віцебскай вобласці. Спампаваць

Місевіч Ксенія, ДУА «Курылавіцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад — сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Спампаваць

Путырская Мілана, ДУА Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Спампаваць

 

Калі каго з настаўнікаў цікавяць заданні алімпіяды, мы дашлём іх на электронную пошту асабіста. На сайце яны размяшчацца не будуць, так як гэта інтэлектуальная аўтарская праца цэлага гурту настаўнікаў.

Выніковая табліца рэйтынгу вучняў, якія выканалі алімпіяду на 50% і вышэй

(Вынікі вучняў, якія не набралі 50%, на сайце не размяшчаюцца. Па запытах настаўнікаў мы дасылаем іх праз электронную пошту).

№ п/п Прозвішяа, імя вучня клас Установа адукацыі Вобласць, раён колькасць правільных адказаў Працэнт выканання Месца
1.        Яско Іван 7 дзяржаўная ўстанова адукацыі «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебская вобл., Полацкі р-н 66,00 88 1
2.        Самайловіч Вікторыя 7 ДУА «Елкаўская сярэдняя школа» Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён 65,00 86,67 1
3.        Булка Валерыя 7 ДУА «Мацвееўскі НПК дзіцячы спд — сярэдняя школа» Гродзенская, Ваўкавыскі 65,00 86,67 1
4.        Корынь Сняжана 7 Галынкаўская сярэдняя школа Гродзенская, Зэльвенскі 64,00 85,33 1
5.        Касцюкевіч Сцяпан 7 ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад — базавая школа Магілёўская Глускі 63,00 84 1
6.        Нікулін Яўгеній 7″А» Сярэдняя школа №40 Віцебск 63,00 84 1
7.        Кароль Карына 7 Князеўская СШ Гродзенская, Зэльвенскі 63,00 84 1
8.        Пасюк Паліна 7 «А» ДУА «Сярэдняя школа № 5 г.Ваўкавыска» Гродзенскай 62,00 82,67 1
9.        Паўлушчанка Марына 7 клас ДУА»Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўская вобласць,Краснапольскі раён 62,00 82,67 1
10.    Рачок Караліна 7 Князеўская СШ Гродзенская, Зэльвенскі 60,5 80,67 1
11.    Кузьма Мар’яна 7 ДУА «Мацвееўскі НПК дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенская, Ваўкавыскі 60,5 80,67 1
12.    Пронская Паліна ДУА “Сярэдняя школа №5 г.Масты” ГРОДЗЕНСКАЯ 60,00 80 1
13.    Шаўлюга Дар’я 7 дзяржаўная  ўстанова адукацыі «Яслі-сад-базавая школа № 11 г. Полацка» Віцебская вобл., Полацкі р-н 60,00 80 1
14.    Сазонаў Данііл 7клас ДУА»Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўская вобласць,Краснапольскі раён 60,00 80 1
15.    Мацкевіч Вікторыя 7 дзяржаўная ўстанова адукацыі «Яслі-сад-базавая школа № 11 г. Полацка» Віцебская вобл., Полацкі р-н 59,5 79,33 2
16.    Гарадок Аляксандр 7 Галынкаўская сярэдняя школа Гродзенская вобласць,Зэльвенскі раён 59,00 78,67 2
17.    Ціпяшоў Канстанцін 7 Міжэрыцкі дзіцячы сад — базавая школа імя У. Ляха Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён 59,00 78,67 2
18.    Качанаў Дзяніс 7 клас ДУА»Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўская вобласць,Краснапольскі раён 58,5 78 2
19.    Шапруноў Павел 7 клас ДУА «Слабадская яслі-сад-базавая школа Шумілінскага раёна» Віцебская, Шумілінскі раён 58,00 77,33 2
20.    Юхневіч Паліна Вітальеўна 7 Жырмунская СШ Гродзенская вобласць Воранаўскі раён 58,00 77,33 2
21.    Пятраш Бажэна 7 Галынкаўская сярэдняя школа Гродзенская, Зэльвенскі 58,00 77,33 2
22. Грынявецкі Ілья 7 «А» СШ №40 г. Віцебска, ім. М. М. Громава Віцебск 57,5 76,67 2
23. Кулініч Мікіта 7 клас ДУА»Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўская вобласць, Краснапольскі раён 57,5 76,67 2
24. Макарэвіч Ілья 7 Міжэрыцкі дзіцячы сад-базавая школа імя У.Ляха Гродзенская вобласць, Зэльвенскі ран 57,5 76,67 2
25. Тамашэвіч Іван 7 дзяржаўная ўстанова адукацыі «Яслі-сад-базовая школа №11 г. Полацка» Віцебская вобл., Полацкі р-н 56,5 75,33 2
26. Cердзюкоў Яўгеній 7 клас ДУА «Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўская вобласць,Краснапольскі раён 56,5 75,33 2
27. Брылевіч Паліна Уладзіміраўна 7 клас Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска» Гродзенская 56,00 74,67 2
28. Сазонава Марыя 7 клас ДУА»Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магілёўская вобласць, Краснапольскі раён 55,5 74 2
29. Бондарава Марыя 7 клас ДУА «Сярэдняя школа г.п. Краснаполле» Магилёўская вобласць Краснапольскі раён 55,00 73,33 2
30. Грыгаровіч Ягор 7 В Гімназія №2 Віцебск 55,00 73,33 2
31. Капыш Ганна 7 ДУА «ВПК Крэўскі яслі -сад-сярэдняя школа» Гродзенская Смаргонскі раён 54,00 72 2
32. Латышава Мілана Сярэдняя школа №40 Віцебск 53,00 70,67 2
33. Засценчык Арцем 7 УА » Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва « Гродзенская,Зэльвенскі 51,5 68,67 3
34. Шчарбіна Марыя 7 дзяржаўная ўстанова адукацыі «Гудзевіцкая сярэдняя школа» Гродзенская вобласць,Мастоўскі раён 51,00 68 3
35. Баршчэўскі Раман 7 Г Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенская вобласць, Смаргонскі раён 51,00 68 3
36. Баранава Ганна 7 «А» ДУА «Гімназія №1 г. Ваўкавыска» Гродзенская вобласць, Ваўкавыскі раён 50,5 67,33 3
37. Доста Арцём 7 Б ДУА «Сярэдняя школа №3 г.п.Зэльва» Гродзенская вобл., Зэльвенскi р-н 50,00 66,67 3
38. Кажамячонак Лідзія 7 ДУА «Яслі-сад -базавая школа №11 г. Полацка « Віцебская воб., Полацкі р-н 45,00 60 3
39. Шыперка Марыя 7 Сярэдняя школа №32 Мінск 43,00 57,33 серт.
40. Кулікоўская Вікторыя 7 ДУА»Мацвееўскі НПК комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенская , Ваўкавыскі 43,00 57,33 серт.
41. Чарапок Валерыя 7 “Г” гімназія №1 г.Ваўкавыска Гродзенская, Ваўкавыскі 43,00 57,33 серт.
42. Юранкова Валерыя 7 Г Сярэдняя школа номер 32 г. Мінска Мінская, Мінскі 42,00 56 серт.
43. Гайдукевіч Павел 7»Г» Гімназія № 3 Гродзенская, Гродзенскі 42,00 56 серт.
44. Раўза Анастасія 7″А» Сярэдняя школа №40 г.Віцебска, імя М. М. Громава Віцебская вобласць, Першамайскі раён 41,00 54,67 серт.
45. Касцюкова Ксенія 7 «Б» СШ №40 г.Віцебска імя М.М.Громава Віцебская, г.Віцебск 40,00 53,33 серт.
46. Нарэль Аліна 7″А» ДУА Сярэдняя школа №1 г.Наваполацка Віцебская 40,00 53,33 серт.
47. Місевіч Ксенія 7 ДУА «Курылавіцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад — сярэдняя школа» Гродзенская вобласць, Мастоўскі раён 39,5 52,67 серт.
48. Мілана Путырская 7 «Г» Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні Гродзенская вобласць, Смаргонскі раён 38,00 50,67 серт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *