РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Вераснёўскія жарынкі» для 8 класа: аналіз вынікаў і аб’яўленне пераможцаў

дыстанцыйная алімпіяда

У дыстанцыйнай алімпіядзе «Вераснёўскія жарынкі» для 8 класа, праведзенай 29.09.2020 г., прынялі ўдзел вучні з 43 навучальных устаноў рэспублікі. Кожная работа правяралася не толькі праграмай, але і ўручную, таму вынікі па завяршэнні выканання алімпіяды могуць не супасці з тымі, якія  прадстаўлены ў табліцы на сайце. За кожны рускі сімвал (тыпу и, щ, у замест ў) здымалася па 0,5 бала.

Па выніках алімпіяды пераможцамі сталі:

1.Шаўчэнка Ангеліна, ДУА «Яслі-сад — базавая школа №11 г.Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.

2.Сцяржанава Ангеліна, ДУА «Яслі-сад — базавая школа №11 г.Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.

3.Поўх Вікторыя, ДУА «Яслі-сад — базавая школа №11 г.Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Вікторыя можа спампаваць тут.

 

2 месца занялі:

1.Шаўлюга Віялета, ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Віялета можа спампаваць тут.

2.Купраш Ірына, ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ірына можа спампаваць тут.

3.Кананчук Данііл, ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Данііл можа спампаваць тут.

 

3 месца заваявалі:

1.Ляцкi Аляксандр, ДУА «Гiмназiя №2 г.Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць тут.

2.Чурыла Кацярына, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Кацярына можа спампаваць тут.

3.Ціханаў Мікіта, ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад — базавая школа» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Мікіта можа спампаваць тут.

4.Баравік Валерыя, УА «Дзяржаўная сярэдняя школа №3 г.п. Зэльва» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.

5.Шчыглінская Эвяліна, ДУА»Сярэдняя школа №2 г.  Ваўкавыска» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Эвяліна можа спампаваць тут.

6.Герасіменка Дар’я, ДУА «Клясціцкая дзіцячы сад-сярэдняя школа імя У.А.Хамчаноўскага» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

7.Касатая Дар’я, ДУА «Яслі-сад-базавая школа № 11 г. Полацка» Віцебскай вобласці. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

 

Сертыфікаты за выкананне алімпіяды звыш 50% атрымалі:

1.Лухтан Алеся, ДУА «Каралінская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Спампаваць

2.Вангул Глеб, ДУА «Сярэдняя школа №5 г. Масты» Гродзенскай вобласці.  Спампаваць

3.Мурына Валерыя, УА «Дзяржаўная гмназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці.  Спампаваць

4.Бусловіч Дар’я, УА «Дзяржаўная гмназія №1 г.п.Зэльва» Гродзенскай вобласці. Спампаваць

5.Узлоўская Анастасія, ДУО «Мацвееўскі НПК дзіцячы сад — сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці.  Спампаваць

 

Вынікі Жыдок Валерыі, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Ваўкавыска» не залічаны з-за шматразовага выканання заданняў, што супярэчыць умове алімпіяды. 

Калі каго з настаўнікаў цікавяць заданні алімпіяды, мы дашлём іх на электронную пошту асабіста. На сайце яны размяшчацца не будуць, так як гэта інтэлектуальная аўтарская праца цэлага гурту настаўнікаў.

Выніковая табліца рэйтынгу вучняў, якія выканалі алімпіяду на 50% і вышэй

(Вынікі вучняў, якія не набралі 50%, на сайце не размяшчаюцца. Па запытах настаўнікаў мы дасылаем іх праз электронную пошту).

№ п/п Прозвішча, імя вучня клас Установа адукацыі Вобласць, раён колькасць балаў працэнт выканання месца
1. Шаўчэнка Ангеліна 8 дзяржаўная ўстанова адукацыі «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебская вобл., Полацкі р-н 77 95,06 1
2. Сцяржанава Ангеліна 8 ДУА «Яслі-сад-базавай школы N 11 г. Полацка» Віцебская вобласць, Полацкі р-н 74 91,36 1
3. Поўх Вікторыя 8 ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебская вобл., Полацкі р-н 73 90,12 1
4. Шаўлюга Віялета 8 ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебская вобл., Полацкі р-н 71,5 88,27 2
5. Купраш Ірына 8 ДУА «Сярэдняя школа №2 г. Ваўкавыска Гродзенская 67,5 83,33 2
6. Кананчук Данііл 8 ДУА «Яслі-сад-базавая школа №11 г. Полацка» Віцебская вобласць, Полацкі раён 65 80,02 2
7. Ляцкi Аляксандр 8 ДУА «Гiмназiя №2 г.Ваўкавыска» Ваўкавыскі 62,5 77,16 3
8. Чурыла Кацярына 8 ДУА «Галынкаўская СШ» Гродзенская, Зэльвенскі 62 76,54 3
9. Ціханаў Мікіта 8 ДУА «Каткаўскі НПК дзіцячы сад — базавая школа» Магілёўская Глускі 60 74,07 3
10. Баравік Валерыя 8 «Б» УА «Дзяржаўная сярэдняя школа №3 г.п. Зэльва» Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён 59 72,84 3
11. Шчыглінская Эвяліна 8 ДУА»Сярэдняя школа №2 г.  Ваўкавыска Гродзенская 57,5 70,99 3
12. Герасіменка Дар’я 8 ДУА»Клясціцкая дзіцячы сад-сярэдняя школа імя У.А.Хамчаноўскага Віцебская, Расонскі 57 70,01 3
13. Касатая Дар’я 8 ДУА «Яслі-сад-базавая школа № 11 г. Полацка» Віцебская вобл., Полацкі р-н 57 70,01 3
14. Лухтан Алеся 8 ДУА,, КАРАЛІНСКАЯ СЯРЭДНЯЯ ШКОЛА» Гродзенская, Зэльвенскі 53,5 66,05 серт.
15. Вангул Глеб 8″б» Дзяржаўная установа адукацыі » Сярэдняя школа №5 г. Масты Гродзенская, Мастоўскі 51,5 63,58 серт.
16. Мурына Валерыя 8 А Гiмназiя 1 Гродзенская вобласць, г.п. Зэльва 48 59,26 серт.
17. Бусловіч Дар’я 8″А» гімназія №1 Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён 46,5 57,41 серт.
18. Узлоўская Анастасія 8 ДУО «Мацвееўскі НПК дзіцячы сад — сярэдняя школа» Гродзенская вобласць, Ваўкавыскі район 40,5 50,02 серт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *