РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Знаўца роднай лексікі» для 6 класа (11.11.2017 г.): вынікі і аналіз заданняў

лексіка і фРАЗЕАЛОГІЯ

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Знаўца роднай лексікі» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 11.11.2017 г., пераможцамі сталі:

1. Ванеева Анастасiя, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргонi» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

2.Шыдлоўскі Кірыл, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Кірыл можа спампаваць тут. 

3.Уласевіч Мікіта, ДУА «Гімназія №2 г. Слуцка» Мінскай вобласці. Свой дыплом Мікіта можа спампаваць тут.

4. Сінкевіч Ілья, ДУА «Беняконская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ілья можа спампаваць тут.

5. Ангеліна Чэчат, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.


Другое месца падзялілі:

1Юркова Яна, ДУА «Камунараўская сярэдняя школа» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Яна можа спампаваць тут.

2. Уладзіслаў Мятла,  ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва». Свой дыплом Уладзіслаў можа спампаваць тут.

3. Сафонаў Вадзім, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва». Свой дыплом Вадзім можа спампаваць тут.

4. Ягор Ахрамовіч, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва». Свой дыплом Ягор можа спампаваць тут.

5. Канстанцінаў Віталій, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва». Свой дыплом Віталій можа спампаваць тут.

6. Гаравы Дан, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва». Свой дыплом Дан можа спампаваць тут.

7. Сульжыцкая Паліна, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

8. Барэль Крысціна, ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Крысціна можа спампаваць тут.


Трэцяе месца занялі: 

1. Сухоцкі Аляксандр, СШ №3 г. Шчучына Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць тут.

2. Дзяніс Куцэйка, СШ №3 г. Шчучына Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дзяніс можа спампаваць тут.

3. Чэпік Юрый,  ДУА «Сярэдняя школа №64 г. Мінска». Свой дыплом Юрый можа спампаваць тут.

4. Мацуткевіч Дзмітрый, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць тут.

5. Дзмітрый Баброў,  ДУА «Ракітненская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць тут.

6. Партнова  Аляксандра, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксандра можа спампаваць тут.

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Казлоў Раман, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёў» (спампаваць).

Герман Бабровіч, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» Гродзенскай вобласці (спампаваць). 

Буглак Уладзіслаў, ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёў» (спампаваць).

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Імя і прозвішча вучня Установа адукацыі Вобласць, раён Колькасць правільных адказаў Працэнт правільных адказаў (%) Месца
Ванеева Анастасія СШ №7 г. Смаргоні Гродзенская 36 99 1
Ангеліна Чэчат Галынкаўская СШ Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён 34,4 94,25 1
Шыдлоўскі Кірыл Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні Гродзенская вобласць 34,4 94,25 1
Сінкевіч Ілья Беняконская сярэдняя школа Гродзенская вобласць Воранаўскі раён 34,5 94,52 1
Валянціна СШ№7 Смаргонь 33,5 91,78 б/м
Уласевіч Мікіта ДУА «Гімназія №2 г. Слуцка» Мінская вобл., Слуцкі раён 33 90,41 1
Юркова Яна ДУА Камунараўская СШ Гомельская вобласць 32,5 89,04 2
Уладзіслаў Мятла ДУА «Сярэдняя школа №32 г. Магілёва» Магілёў 31,8 87,12 2
Сафонаў Вадзім ДУА»Сярэдняя школа №32″ г. Магілёў 31,5 86,3 2
Паліна Сульжыцкая СШ №7г.Смаргоні Гродзенская вобл., Смаргонскі р-н 31,4 86,03 2
Ягор Ахрамовіч ДУА «Сярэдняя школа №32» г.Магілёў 31 84,93 2
Барэль Крысціна ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенская вобласць, Свіслацкі раён 30,5 83,56 2
Канстанцінаў Віталій ДУА «Сярэдняя» школа №32 г.Магілеў Магілеў 30,4 83,29 2
Гаравы Дан ДУА «Сярэдняя школа № 32 г.Магілёва» Магілеў 29,9 81,92 2
Сухоцкі Аляксандр СШ №3 г. Шчучына Гродзенская 28,9 79,18 3
Дзяніс Куцэйка СШ №3 г.Шчучына Гродзенская 28,5 78,08 3
Чэпік Юрый СШ № 64 Мінск 28 76,71 3
Дзмітрый Баброў ракітненская Брэсцкая , лунінецкі 27 73,97 3
Мацуткевiч Дзiма СШ№7 Смаргонь Гродненская,Смаргонскi 26,8 73,42 3
Партнова  Аляксандра СШ №7 Гродзенская вобл Смаргонскі Р-н 26,5 72,6 3
Kiserune Mune сярэдняя №1 Гродзенская, Карэліцкі 24,5 67,12 б/м
Ііс Школа Мінск 24,4 66,85 б/м
Казлоў Раман ДУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёў» Магілёў 23,8 65,21 сертыф.
Герман Бабровіч ГУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» Гродзенская вобласць 22,9 62,74 сертыф.
Марыяна Новы двор Мінская  Стаўбцоўскі р-н 22 60,27 б/м
Буглак Уладзіслаў ГУА «Сярэдняя школа №32 г.Магілёва» Магілёў 21,4 58,63 сертыф.

Дзякуй за ўдзел!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *