РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Знаўца роднай лексікі» для 6 класа (16.11.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

лексіка і фРАЗЕАЛОГІЯ

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Знаўца роднай лексікі» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 16.11.2018 г., пераможцамі сталі:

1. Саўкіна Віялета, ДУА «Сярэдняя школа № 35 г. Магілёва». Свой дыплом Віялета можа спампаваць тут.

2. Бакунец Анастасія, ДУА «Хорская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

3. Фамін Максім, ДУА «Сярэдняя школа № 33 г. Магілёва». Свой дыплом Максім можа спампаваць тут.

4. Цітавец Марыя, ДУА «Сярэдняя школа № 23 г. Магілёва». Свой дыплом Марыя можа спампаваць тут.

5. Клімава Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа № 4 імя В.Маркелава г.Гомеля». Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

 

Другое месца заваявалі:

1. Дзянісенка Аляксандра, ДУА «ВПК Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксандра можа спампаваць тут

2. Iгнаценка Уладзicлава, ДУА «Сярэдняя школа №40 г. Вiцебска». Свой дыплом Уладзіслава можа спампаваць тут.

3. Падголіна Ганна, ДУА » Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ганна можа спампаваць тут

 

Трэцяе месца занялі: 

1. Чурыла Кацярына, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Кацярына можа спампаваць тут.

2.Ляшук Ксенiя, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска».  Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут.

3. Гарбылёў Фёдар, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска». Свой дыплом Фёдар можа спампаваць тут.

4. Боцан Себасцьян, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска». Свой дыплом Себасцьян можа спампаваць тут.

5.Кулакоў Фёдар, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска». Свой дыплом Фёдар можа спампаваць тут.

 

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Бяглоў Мікіта, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска»  (спампаваць).

Лагунова Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска»  (спампаваць).

Яфімаў Дзмітрый, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска»  (спампаваць).

Бярозкіна Яна, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска»  (спампаваць).

Шэстапалаў Ігнат, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска»  (спампаваць).

Вярэніч Ілья, ДУА «Хорская сярэдняя школа» (спампаваць).

 

Вынікі Шкуратавай Н., Запольскага Р. і Драздовай К. з ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Віцебска» не залічаны з-за паўторнага выканання заданняў. 

Вынікі Кір’янавай А. і  Грамыка В. з  ДУА «Сярэдняя школа №1 г.Гомеля»   не залічаны з-за таго, што дзяўчаты наведваюць 7 клас, а алімпіяда разлічана на 6 клас і меней.        

 

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

 

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!

З наступнай алімпіяды арфаграфічныя памылкі ў рэгістрацыі вучняў таксама будуць улічвацца ў агульную колькасць балаў!

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

№ п/п П І вучня УА Вобласць, раён Клас К-ць балаў % выканання Месца

1.

Саўкіна Віялета Сярэдняя школа № 35 г. Магілёў 6 «А» 35,5 97

1

2.

Бакунец Насця ДУА «Хорская сярэдняя школа» Брэсцкая вобласць, Столінскі раён 6 35 96

1

3.

Максім Фамін сярэдняя школа № 33 г. Магілёва Г. Магілёў 5 «В» 34,5 95

1

4.

Цітавец Марыя сярэдняя школа № 23 г. Магілёва Магілёўская вобласць 6 «В» 34 93

1

5.

Клімава Ксенія ДУА «Сярэдняя школа № 4 імя В.Маркелава г.Гомеля» Гомельская 6 В 33 90

1

6. Дзянісенка Аляксандра Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа Гродзенская, Дзятлаўскі 6 32,5 89

2

7.

Iгнаценка Уладзicлава сш № 40 г. вiцебска вiцебская 6 «Е» 31,5 86

2

8.

Падголіна Ганна ДУО » Гімназія г. Быхова « Магілёўская вобласць 6 31 85

2

9.

Кацярына Чурыла Галынкаўская СШ Гродзенская, Зэльвенскі 6 28,5 78

3

10.

Ляшук Ксения сярэдняя школа №40 г.Вицебск Першамайски раен 6 Г 28 77

3

11.

Фёдар Гарбылёу сярэдняя школа нумар 40 віцебск 6 Г 26,2 72

3

12.

Боцан Себасцьян Сярэдняя школа N40 Вiцебск 6″Г» 25,7 70

3

13.

Кулакоў Фёдар Сярэдняя школа №40 Віцебская вобласць,первамайскій раён. 6 Г 25,7 70

3

14.

Никита Беглов средняя школа 40 Витебск 6 «Ж» 25 68

серт.

15.

Ксения Лагунова сш 40 Вицебск 24,7 68

серт.

16.

Яфiмав Дзмiтрый Сш 40 Вiцебск, Первомайскiй раён 6 Г 22,7 62

серт.

17.

Яна Берёзкина ГУО «Средняя школа № 40 г.Витебска Витебск,Первомайский район 6 «Е» 19,5 53

серт.

18.

Шестопалов bгнат сш 40 Віцебск 18,5 51

серт.

19.

Вярэніч Ілья Хорская сярэдняя школа Брэсцкая вобласць, Столінскі 5 18,5 50,7

серт.

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *