РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Знаўца роднай лексікі» для 7 класа (16.11.2018 г.): вынікі і аналіз заданняў

лексіка і фРАЗЕАЛОГІЯ

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Знаўца роднай лексікі» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 16.11.2018 г., пераможцамі сталі:

1. Хальпукова Дарына, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва». Свой дыплом Дарына можа спампаваць тут

2. Гулюта Валерыя, ДУА «Гімназія г. Жыткавічы імя А.А.Ліхоты» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут

3. Максімава Дар’я, ДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут

 

Другое месца заваявалі:

1. Смалякова Карына, ДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Карына можа спампаваць тут

2. Дзмітрачэнка Кірыл, ДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Карына можа спампаваць тут

3. Святошчык Ксенія, ДУА «Гімназія №3 г.Пінска» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут

4. Iрванцова ТаццянаДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Таццяна можа спампаваць тут

5. Сапранькова Валерыя, ДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут

6. Бендзянкова Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

 

Трэцяе месца занялі: 

1.Партненка Арцём, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва». Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут. 

2.Шымялевіч Арцём, ДУА «Доцішская сярэдняя школа».  Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

3. Цернавы Дзмітрый, ДУА «Хорская сярэдняя школа» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць тут.

4. Русак Аліна, ДУА «Гімназія №19 г.Мінска». Свой дыплом Аліна можа спампаваць тут.

5. Асмалоўская Марыя, ДУА «Сярэдняя школа №4 імя В.Маркелава г.Гомеля». Свой дыплом Марыя можа спампаваць тут.

6. Чурсіна Ксенія, ДУА «Сярэдняя школа №40 г.Вiцебска»Свой дыплом Ксенія можа спампаваць тут

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

Ціханава Таццяна, ДУА «Сярэдняя школа 32 г. Бабруйска» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

Манкевіч Раман, ДУА «Сярэдняя школа №4 імя В. Маркелава г. Гомеля» (спампаваць).

Карняйчук  Віялета, ДУА » Сярэдняя школа №32  г. Бабруйска» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

Туркевіч Вераніка, ДУА «ВПК Ракітненская яслі-сад-базавая школа» (спампаваць).

Казлоў Антон, ДУА «Сярэдняя школа №4 імя В. Маркелава г. Гомеля» (спампаваць).

Чэчат Ангеліна,  ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці (спампаваць).

Іванова Яна, ДУА «Сярэдняя школа №16 г.Полацка» Віцебскай вобласці (спампаваць).

Волкаў Аляксандр, ДУА «ВПК  Хвінявіцкі діцячы сад — сярэдняя школа» (спампаваць).

Бакшук Юлія, ДУА «НПК Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа» (спампаваць).

 

Кір’янава Анастасія з Навабеліцкага раёна не атрымае сертыфікат з-за недакладнай рэгістрацыі (не ўказана правільная назва ўстановы адукацыі). 

Вынікі Грамыка Валянціны, ДУА «Сярэдняя школа №1 г. Гомеля», не залічаны з-за паўторнага выканання заданняў.

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

У наступнай алімпіядзе ўсе памылкі вучняў пры рэгістрацыі будуць улічаны пры вывядзенні канчатковага выніку. Вучань, які трапляе ў тройку прызёраў, не павінен дапускаць памылак хаця б ва ўласным прозвішчы. 

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

№ п/п П І вучня УА Вобласць, раён К-ць балаў % выканання Месца
1. Хальпукова Дарына ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва» Магілёўская вобл. 47,2 91,65

 

1
2. Гулюта Валерыя гімназія г. Жыткавічы імя А.А.Ліхоты Гомельская вобл., г. Жыткавічы 46 89,32 1
3. Максімава Дар’я Сярэдняя школа №35 Магілёў 46 89,32

 

1
4. Смалякова Карына сярэдняя школа №35 г.Магілева г.Магілеў 45,7 88,74

 

2
5. Дзмітрачэнка Кірыл Сярэдняя школа 35 г. Магілёў 45 87,38 2
6. ксенія святошчык гімназія №3 г.пінска пінск 44,5 86,41

 

2
7. Iрванцова Таццяна Сярэдняя школа 35 г. Магiлева Магiлеуская 44,4 86,21

 

2
8. Сапранькова Валерыя Сярэдняя школа 35 МогілёЎ 44,2 85,83

 

2
9. Бендзянкова Анастасія Срэдняя школа № 35 г. Магілёў 44 85,44

 

2
10. Партненка Арцём ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва» Магілёўская 43,5 84,47

 

3
11. Шымялевіч Арцём ДУА «Доцішская сярэдняя школа» Гродзенская, Воранаўскі 43,5 84,47

 

3
12. Русак Аліна ДУА «Гімназія № 19 г. Мінска» Мінск 42 81,55

 

3
13. Дзіма Цернавы ДУА «Хорская Сярэдняя школа» Брэсцкая вобласць , Столінскі раён 42 81,55 3
14. Асмалоўская Марыя Анатольеўна ДУА «Сярэдняя школа №4 імя В.Маркелава г.Гомеля» Гомельская 41,5 80,58 3
15. Чурсіна Ксенія СШ №40 г.Віцебска горад Віцебск 41,5 80,58

 

3
16. Ціханава Таццяна ДУА,,Сярэдняя школа 32 г. Бабруйска Магілеўская 41 79,61

 

серт.
17. манкевіч раман ДУА «Сярэдняя школа №4 імя В. Маркелава г. Гомеля» Гомельская вобласць 40,5 78,64 серт.
18. Карнейчук  Віялета ДУА » Сярэдняя школа №32  г. Бабруйска» Магілёўская 40 77,67

 

серт.
19. Туркевіч Вераніка ДУА «Ракітненская яслі-сад-базавая школа» Брэсцкая вобл. Лунінецкі раён 38,5 74,76

 

серт.
20. Антон Козлов Средняя школа №4 имени В. Маркелова г. Гомеля Гомель 37,5 72,82

 

серт.
21. Ангеліна Чэчат Галынкаўская СШ Гродзенская вобласць, Зэльвенскі раён 37 71,84 серт.
22. Кір’янава Анастасія

СШ 1 

Гомельская вобласць, Навабеліцкі раён 33 64,08
23. Іванова Яна Сярэдняя школа № 16 Віцебская, Полацк 33 64,08

 

серт.
24. Волкаў Аляксандр Хвінявіцкі діцячы сад — сярэдняя школа Гродзенская, Дзятлаўскі 32,5 63,11

 

серт.
25. Бакшук Юлія Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа Гродзенская, Дзятлаўскі 31,5 61,17

 

серт.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *