РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Знаўца роднай лексікі» для 7 класа (25.11.2017 г.): вынікі і аналіз заданняў

лексіка і фРАЗЕАЛОГІЯ

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Знаўца роднай лексікі» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 25.11.2017 г., пераможцамі сталі:

1. Ванеева Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.

2. Чапля Дзяніс, ДУА «Гімназія №1 г.Ліда». Свой дыплом Дзяніс можа спампаваць тут. 


Другое месца падзялілі:

1. Ганчарэнка Яўгеній, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва» . Свой дыплом Яўген можа спампаваць тут. 

2. Лоскат Дар’я, ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.

3. Страшынскі Павел , ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні». Свой дыплом Павел можа спампаваць тут.

4. Сімаковіч Аляўціна, ДУА «Сярэдняя школа №9 г. Магілёва». Свой дыплом Аляўціна можа спампаваць тут.


Трэцяе месца занялі: 

1. Несцер Аляксандра, ДУА «Грыцэвіцкая сярэдняя школа Клецкага раёна». Свой дыплом Аляксандра можа спампаваць тут.

2. Бусловіч Вольга, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Вольга можа спампаваць тут.

3. Касяк Паліна, ДУА «Сярэдняя школа №18 г. Пінска».  Свой дыплом Паліна можа спампаваць тут.

4. Літвін Аліна,  ДУА «Сярэдняя школа №1 г.Нясвіжа». Свой дыплом Аліна можа спампаваць тут.

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

 

Магаліцкая Ганна, ДУА «СШ №1 г.п.Шакраўшчына»(спампаваць).

Каржова Яўгенія, ДУА «Гарбавіцкі ВПК дзіцячы сад/сярэдняя школа» (спампаваць).

Крук Валерыя, ДУА «Сярэдняя школа №18 г.Пінска» (спампаваць).

 

Лагуцік Ірына не ўказала дакладна сваю ўстанову адукацыі, таму засталася без  сертыфіката.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

Укажыце ваша імя і прозвішча

Установа адукацыі

Вобласць, раён Колькасць правільных адказаў Працэнт правільных адказаў (%) Месца
Дзяніс Чапля Гімназія № 1 г. Ліда Гродзенская 47 91 1
Ванеева Анастасія Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні Гродзенская 46,4 90,1 1
Ганчарэнка Яўгеній гімназія №1 г. п. Зэльва,  Гродзенская 45,5 88,35 2
Лоскат Дар’я ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Свіслацкі раён, Гродзенская вобласць 44,5 86 2
Павел Страшынскі СШ №7 Смаргоні Гродзенская, Смаргонь 43,4 84 2
Сімаковіч Аляўціна Сярэдняя школа №9 г. Магілёва Магілёў 41 80 2
Несцер Аляксандра ДУА «Грыцэвіцкая сярэдняя школа Клецкага раёна» Мінская вобласць, Клецкі раён 39,4 77 3
Касяк Паліна  ДУА «Сярэдняя школа №18 г. Пінска» Брэсцкая вобласць, г. Пінск 39,1 75,92 3
Бусловіч Вольга Гімназія №1 Гродзенская вобласць, Зэльва 38,4 75 3
Літвін Аліна СШ №1 Мінская, Нясвіж 38 74 3
Лагуцік Ірына Сярэдняя школа 7 Гродзенская вобласць ???? 34,4 66,8 б/м
Каржова Яўгенія  ДУА «Гарбавіцкі ВПК Д/С-СШ» Магілеўская вобласць Чавускі раен 32,4 62,91 сертыф.
Магаліцкая Ганна ДУА «СШ №1 г.п.Шакраўшчына» Віцебская вобласть, г.п.Шаркаўшчына 30,5 59,22 сертыф.
Валерыя Крук СШ 18 г.Пінска Брэсцкая 26,8 52,04 сертыф.
Барадулін Віталій ДУА СШ№46 Г. Віцебск 25,5 49,51
Аляксей Рожка СШ №7 Гарадзенская, Смаргонскi 24,9 48,35
Сямёнава Юлія ГУО «Гімназія г. Быхава» Магілёўская вобласць, Быхаўскі раён 24,5 48
Дзіяна Пешкур СШ № 7 Гродзенская вобласць Смаргонь 23,8 46,21
Маляўская Аляксандра СШ№7 Гродзенская обл., г.Смаргонь 23,3 45,24
Анастасія Мухіна СШ номер 9 Магілёўская вобл. 21,7 42
і інш…

Дзякуй за ўдзел!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *