РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Дыстанцыйная алімпіяда «З рога ўсяго многа» для 7 класа (11.05.2019 г.): вынікі і аналіз рашэнняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «З рога ўсяго многа» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 11.05.2019 г., пераможцам стаў:

Шымялевіч АрцёмДУА «Доцішская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці.  Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут.

 

Другое месца заваявалі:

1Мельнікава Вольга, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Вольга можа спампаваць тут

2. Хальпукова Дарына, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілёва». Свой дыплом Дарына можа спампаваць тут

3. Крукава Ангеліна, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Ангеліна можа спампаваць тут.

4. Бендзянкова Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа № 35 г. Магілёва». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

5. Смалякова Карына, ДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Карына можа спампаваць тут

6. Галавач Настасся, ДУА»Навіцкавіцкая сярэдняя школа» Камянецкага раёна. Свой дыплом Настасся можа спампаваць тут

7. Ісакаў Арцём, ДУА «Сярэдняя школа № 35 г. Магілёва». Свой дыплом Арцём можа спампаваць тут

8. Яшчанка Усевалад, ДУА «Гімназія г. Быхава» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Усевалад можа спампаваць тут

 

Трэцяе месца занялі: 

1. Максімава Дар’я, ДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут

2. Ванеева Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут

3. Партненка Арцем, ДУА «Сярэдняя школа №23 г.Магілева». Свой дыплом Арцём можа  спампаваць тут.

4. Байгот Дамінік, ДУА «Дзітвянская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Дамінік можа  спампаваць тут.

5. Шчэрбакоў Аляксандр, ДУА «Сухарэўскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад — сярэдняя школа імя Ю.М.Двужыльнага» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць тут

Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.

СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:

1. Шаляпенка Аліна, ДУА «Забялышынская сярэдняя школа» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

2. Ларына Дар’я, ДУА «Заеліцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад — сярэдняя школа» (спампаваць).

3. Султанаў Максім, ДУА «Сухарэўскі ВПК яслі-сад-сярэдняя школа імя Ю.М.Двужыльнага» Магілёўскай вобласці (спампаваць).

4. Тышчанка Дар’я, ДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва» (спампаваць).

5. Дзмітрачэнка Кірыл, ДУА «Сярэдняя школа №35 г.Магілёва» (спампаваць).

 

Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды кожнай установы адукацыі з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.

Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:

(Арфаграфія ў табліцы захавана аўтарская: так зарэгістраваліся вашы вучні!)

Праверка заданняў ажыццяўлялася спачатку ў аўтаматычным рэжыме, а потым уручную адсочваліся вынікі кожнага ўдзельніка. Таму вынікі ў табліцы могуць не супасці з тымі, якія бачылі вучні пасля выканання заданняў.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *