РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Метка: 6 клас

дыстанцыйная алімпіяда
дыстанцыйная алімпіяда
slide

Дыстанцыйная алімпіяда «З рога ўсяго многа» для 6 класа (11.05.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «З рога ўсяго многа» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 11.05.2019 г., пераможцамі сталі: 1. Трыманава Варвара, ДУА » Гімназія г. Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Варвара можа спампаваць тут.  2. Калтавая Дар’я, ДУА «Сярэдняя школа № 33 г. Магілёва». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.    Другое месца заваявалі: 1. Стэсева Лізавета, ДУА […]

slide
алімпіяда дыстанцыйная

Дыстанцыйная алімпіяда «Літаратурная рэгата» для 6 класа (12.04.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Літаратурная рэгата» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 12.04.2019 г., пераможцамі сталі: 1. Дзянісенка Аляксандра, ДУА «НПК Хвінявіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксандра можа спампаваць тут.  2. Палюховіч Мілана, ДУА»Гімназія№3 імя В.З.Каржа г.Пінска» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Мілана можа спампаваць тут.  3. Боярчык Ілона, ДУА «Квасоўская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ілона […]

slide

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Стылістычныя прыгоды» для 6 класа (01.03.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Стылістычныя прыгоды» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 01.03.2019 г., пераможцамі сталі: 1. Палюховіч Мілана, ДУА»Гімназія№3 імя В.З.Каржа г.Пінска» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Мілана можа спампаваць тут.  2. Цернавы Дзмітрый, ДУА «Хорская сярэдняя школа». Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць тут.    Другое месца заваявалі: 1. Мялешка Валерыя, ДУА «Фарынаўская дзіцячы сад-сярэдняя школа […]

slide
алімпіяда

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Кошык пунктуацыі» для 6 класа (08.02.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Кошык пунктуацыі» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 08.02.2019 г., пераможцамі сталі: 1. Осіпава Яна, ДУА «Сярэдняя школа №8 г.Крычава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Яна можа спампаваць тут.  2. Мартынава Марыя, ДУА «Сярэдняя школа № 33 г. Магілёва». Свой дыплом Марыя можа спампаваць тут.  3. Фамін Максім, ДУА «Сярэдняя школа №33 г. […]

slide