РБ, Гродзенская вобл., г.п.Зэльва

+375291247534 gorchichko@mail.ru

Метка: алімпіяда

slide
slide
slide

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Стылістычныя прыгоды» для 7 класа (01.03.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Стылістычныя прыгоды» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 01.03.2019 г., пераможцамі сталі: 1. Яшчарка Усевалад, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Усевалад можа спампаваць тут.  2. Мельнікава Вольга, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Вольга можа спампаваць тут.  3. Караленка Дзмітрый, ДУА «Гімназія г.Быхава» Магілёўскай вобласці. Свой дыплом Дзмітрый можа […]

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Стылістычныя прыгоды» для 6 класа (01.03.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Стылістычныя прыгоды» для 6 класа, якая прайшла на нашым сайце 01.03.2019 г., пераможцамі сталі: 1. Палюховіч Мілана, ДУА»Гімназія№3 імя В.З.Каржа г.Пінска» Брэсцкай вобласці. Свой дыплом Мілана можа спампаваць тут.  2. Цернавы Дзмітрый, ДУА «Хорская сярэдняя школа». Свой дыплом Дзмітрый можа спампаваць тут.    Другое месца заваявалі: 1. Мялешка Валерыя, ДУА «Фарынаўская дзіцячы сад-сярэдняя школа […]

slide
slide
алімпіяда

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Кошык пунктуацыі» для 7 класа (08.02.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Кошык пунктуацыі» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 08.02.2019 г., пераможцамі сталі: Сінкевіч Ілья, ДУА «Беняконская сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Ілья можа спампаваць тут.  Волкаў Аляксандр, ДУА «НПК Хвінявіцкі дзіцячы сад — сярэдняя школа» Гродзенскай вобласці. Свой дыплом Аляксандр можа спампаваць тут.    Другое месца заваявалі: 1. Крукава Ангеліна, ДУА […]

slide

Дыстанцыйная алімпіяда па беларускай мове «Марфалагічная вясёлка» для 7 класа (18.01.2019 г.): вынікі і аналіз заданняў

Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Марфалагічная вясёлка» для 7 класа, якая прайшла на нашым сайце 18.01.2019 г., пераможцам стаў:  Казак Максім, ДУА «Сярэдняя школа №35 г. Магілёва». Свой дыплом Максім можа спампаваць тут.    Другое месца заваявалі: 1. Кузьміч Яна, ДУА «Гімназія г.Жыткавічы імя А.А.Ліхоты» Гомельскай вобласці. Свой дыплом Яна можа спампаваць тут.  2. Бендзянкова Анастасія, ДУА «Сярэдняя […]