Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Марфалагічная вясёлка» для 8 класа, якая прайшла на нашым сайце 27.01.2018 г., пераможцам стаў:
Чаргейка Павел, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Павел можа спампаваць тут.
Другое месца падзялілі:
1. Шэшунькова Анастасія, ДУА » Зябраўская сярэдняя школа». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.
2. Быліцкая Аліна, ДУА «Гімназія №56 г.Гомеля імя А.А.Вішнеўскага». Свой дыплом Аліна можа спампаваць тут.
Трэцяе месца занялі:
1. Космыкава Тамара, ДУА «Гімназія г.Веткі». Свой дыплом Тамара можа спампаваць тут.
2. Кандраценка Вольга, ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа». Свой дыплом Вольга можа спампаваць тут.
3. Іванова Крысціна, ДУА «Сярэдняя школа №3 г. Клімавічы». Свой дыплом Крысціна можа спампаваць тут.
4. Анастасія Сульжыцкая, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.
Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.
СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:
Валерыя Сокалава, ДУА «Сярэдняя школа № 20 г.Магілёва»(спампаваць).
Куршук Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).
Цэйкала Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).
Ягор Нікалаевіч, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).
Карына Мітлашук, ДУА » Сярэдняя школа в. Знаменка» (спампаваць).
Роўба Ксенія, Беняконская сярэдняя школа (спампаваць).
Мікіта Кісялёў, СШ №3 г.Клімавічы (спампаваць).
Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.
Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:
Імя і прозвішча | Поўная назва ўстановы адукацыі | Вобласць, раён | Колькасць правільных адказаў | (%) | Месца | |
1. | Чаргейка Павел | УА «Дзяржаўная гімназія № 1 г. п. Зэльва» | Гродзенская | 54 | 78,26 | 1 |
2. | Шэшунькова Анастасія | ДУА » Зябраўская сярэдняя школа» | Гомельская вобласць, Гомельскі раён | 50 | 72,46 | 2 |
3. | Быліцкая Аліна | Гімназія №56 г.Гомеля імя А.А.Вішнеўскага | Гомельская | 47 | 68,12 | 2 |
4. | Анастасія Сульжыцкая | ДУА «Сярэдняя школа № 7 г. Смаргоні» | Гродзенская вобл., Смаргонскі р-н | 44 | 63,77 | 3 |
5. | Космыкава Тамара | Гімназія г.Веткі | Гомельская, Веткаўскі | 44 | 63,77 | 3 |
6. | Кандраценка Вольга | Галынкаўская СШ | Гродзенская, Зэльвенскі | 42 | 60,87 | 3 |
7. | Іванова Крысціна | СШ№3 г. Клімавічы | Магілёўская вобласць | 41 | 59,42 | 3 |
8. | Цэйкала Даша | Гімназія №1 | Зэльвенскі | 39 | 56,52 | серт. |
9. | Ягор Нікалаевіч | Гімназія №1 | Зэльвенскі район | 39 | 56,52 | серт. |
10. | Куршук Даша | Гімназія №1 | Зэльва | 38 | 55,07 | серт. |
11. | Валерыя Сокалава | ГУО Сярэдняя школа№20 | Магілёў | 38 | 55,07 | серт. |
12. | Мікіта Кісялёў | СШ №3 г.Клімавічы | Магілёўская вобласць | 38 | 55,07 | серт. |
13. | Роўба Ксенія | Беняконская сярэдняя школа | Гродзенская, Воранаўскі | 37 | 53,62 | серт. |
14. | Мітлашук Карына Ігараўна | ДУА «Сярэдняя школа в. Знаменка» | Брэсцкая вобласць, Брэсцкі раён | 31 | 44,93 | серт. |