Па выніках дыстанцыйнай алімпіяды «Арфаграфічны карагод» для 8 класа, якая прайшла на нашым сайце 16.12.2017 г., пераможцай стала:
Юлія Лобач, ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа». Свой дыплом Юлія можа спампаваць тут.
Другое месца падзялілі:
1. Зуба Валерыя, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.
2. Саўчанка Дар’я, ДУА Гімназія г. Быхава. Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.
3. Цэйкала Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.
Трэцяе месца занялі:
1. Валерыя Сокалава, ДУА «Сярэдняя школа № 20 г.Магілёва». Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.
2. Рэбкавец Алена, ДУА «Сярэдняя школа №18 г.Пінска». Свой дыплом Алена можа спампаваць тут.
3. Чыжэўскі Арцемій, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Арцемій можа спампаваць тут.
4. Пац Кацярына, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Кацярына можа спампаваць тут.
5. Наварыч Станіслаў, ДУА»Ракітненская яслі-сад-базавая школа». Свой дыплом Станіслаў можа спампаваць тут.
6. Іванова Валянціна, ДУА «Дрыбінская сярэдняя школа». Свой дыплом Валянціна можа спампаваць тут.
7. Куршук Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Дар’я можа спампаваць тут.
8. Таварэвіч Анастасія, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.
9. Гарбузова Валерыя, ДУА «Сярэдняя школа №1 г.п.Шаркоўшчына». Свой дыплом Валерыя можа спампаваць тут.
10. Маргарыта Івуць, ДУА «Сярэдняя школа №12 г. Ліды». Свой дыплом Маргарыта можа спампаваць тут.
11. Анастасія Сульжыцкая, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні». Свой дыплом Анастасія можа спампаваць тут.
Вучні, якія не ўвайшлі ў лік прызёраў, але выканалі больш за 50% заданняў, атрымаюць электронныя сертыфікаты ўдзельнікаў.
СЕРТЫФІКАТЫ ЎДЗЕЛЬНІКАЎ:
Коласава Аліна, «Сярэдняя школа №3 г.Клімавічы»(спампаваць).
Карына Мітлашук, ДУА » Сярэдняя школа в. Знаменка» (спампаваць).
Беніцэвіч Андрэй, ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» (спампаваць).
Лісічкіна Анастасія, ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» (спампаваць).
Анастасія Кавалевіч, ДУА «Пескаўская сярэдняя школа» (спампаваць).
Туркевіч Дзяніс, ДУА Ракітненская яслі-сад-базавая школа (спампаваць).
Гусакова Паліна, ДУА «Гімназія г.Быхава» (спампаваць).
Лебедзь Ілья, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).
Шматко Надзея, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).
Шубіна Вікторыя, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).
Грыгор’ева Дар’я, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).
Месячык Маргарыта, УА «Дзяржаўная гімназія №1 г.п.Зэльва»(спампаваць).
Поўны спіс удзельнікаў алімпіяды з працэнтам выканання заданняў адміністрацыя можа даслаць праз электронную пошту, калі кагосьці з настаўнікаў цікавяць вынікі тых удзельнікаў, якія не трапілі ў зводную табліцу.
Зводная табліца вынікаў вучняў, якія выканалі больш за 50% заданняў:
N п/п | Укажыце ваша імя і прозвішча | Поўная назва ўстановы адукацыі | Вобласць, раён | Колькасць правільных адказаў | Працэнт правільных адказаў (%) | Месца |
1. | Лобач Юлія | ДУА «ВПК Дабравольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа» | Гродзенская вобласць, Свіслацкі раён | 76 | 93,83 | 1 |
2. | Зуба Валерыя | гімназія №1 | г. п. Зэльва | 70,5 | 87,04 | 2 |
3. | Саўчанка Дар’я | ДУА Гімназія г. Быхава | Магілёўская,Быхаў | 69 | 85,19 | 2 |
4. | Цэйкала Даша | Гімназія №1 | Гродненская, Зэльвенскі | 68,5 | 84,57 | 2 |
5. | Рэбкавец Алена | ГУА СШ №18 | г. Пінск | 64,5 | 79,63 | 3 |
6. | Пац Кацярына | Гімназія №1 | Гродзенская, Зэльва | 64,5 | 79,63 | 3 |
7. | Наварыч Станіслаў | ДУА»Ракітненская яслі-сад-базавая школа» | Брэсцкая, Лунінецкі | 64 | 79,01 | 3 |
8. | Валерыя Сокалава | Сярэдняя школа №20 | Магілёўская вобласць, Кастрычніцкі раён | 64 | 79,01 | 3 |
9. | Іванова Валя | Дрыбінская СШ | Магілёўская | 63 | 77,78 | 3 |
10. | Куршук Дар’я | Гімназія №1 | Гродненская вобласць, Г.П.Зэльва | 60 | 74,07 | 3 |
11. | Гарбузова Валерыя | ГУО «СШ №1» | Віцебская вобласть, Шаркоўшчына | 59,5 | 73,46 | 3 |
12. | Чыжэўскі Арцемій | Гімназія №1 | г.п. Зэльва | 59,5 | 73,46 | 3 |
13. | Таварэвіч Анастасія | Гімназія №1 | Зэльва, Гродзенская вобл. | 59 | 72,84 | 3 |
14. | Маргарыта Івуць | Сярэдняя школа №12 г. Ліды | Гродзенская вобласць | 59 | 72,84 | 3 |
15. | Анастасія Сульжыцкая | ДУА «Сярэдняя школа №7 г.Смаргоні» | Гродзенская вобл., Смаргонскі р-н. | 58 | 71,6 | 3 |
16. | Вікторыя Шубіна | гімназія №1 | Гродзенскі раён, г.п.Зэльва | 56 | 69,14 | серт. |
17. | Анастасія Лісічкіна | Сярэдняя школа №7 | Гродзенская, Смаргонскі | 55,5 | 68,52 | серт. |
18. | Месячык Маргарыта | Гімназія №1 | Зэльва | 55 | 67,9 | серт. |
19. | Карына Мітлашук | ДУА » Сярэдняя школа в. Знаменка» | Брэсцкая вобласць, брэсцкі раён | 54,5 | 67,28 | серт. |
20. | Ілья Лебедзь | Дзяржаўная гімназія № 1 г.п. Зэльва | Гродзенская, Зэльвенскі | 50,5 | 62,35 | серт. |
21. | Коласава Аліна | СШ 3 г.Клімавічы | Магілеўская | 50,5 | 62,35 | серт. |
22. | Гусакова Паліна | ДУА «Гімназія г.Быхава» | Магілёўская, Быхаў | 50,5 | 62,35 | серт. |
23. | Беніцэвіч Андрэй | ДУА «Сярэдняя школа №7 г. Смаргоні» | Гродзенская вобласць, г. Смаргонь | 49,5 | 61,11 | серт. |
24. | Грыгор’ева Дар’я | гімназія №1 г.п.Зэльва | Гродзенская вобл. | 49 | 60,49 | серт. |
25. | Анастасія Кавалевіч | Пескаўская сярэдняя школа | Брэсцкая вобласць, Бярозаўскі раён | 48 | 59,26 | серт. |
26. | Надзя Шматко | Гімназія №1 | Зэльва | 46,5 | 57,41 | серт. |
27. | Туркевіч Дзяніс | ДУА Ракітненская яслі-сад-базавая школа | Бресцкая вобласць, Лунінецкі раён | 44,5 | 54,94 | серт. |
28. | Быстрова | Даша | Гродзенская вобласць, г.п.Зэльва | 42,5 | 52,47 |
дыскв. |